Atatürk İlkokulu Öğretmenlerimizden Bengü Sarıkaya Taştan 3 Önemli Başarıya İmza Attı

Bengü Sarıkaya Taştan “17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı”na İleri Dönüşüm Oyuncakçısı” projesi ile sözlü sunum ile katılım sağlamaya hak kazanmıştır.

Atatürk İlkokulu Öğretmenlerimizden Bengü Sarıkaya Taştan 3 Önemli Başarıya İmza Attı
11 Eylül 2020 - 09:59
3 Önemli Başarı
 
Atatürk İlkokulu öğretmenlerinden Bengü Sarıkaya Taştan’ın koordine etmiş olduğu “İleri Dönüşüm Oyuncakçısı Projesi” Okul Gelişim Faaliyetleri kapsamında değerlendirmeye alınmıştır.
 
Öğretmenimizin projesi,  Bakanlığımıza bağlı devlet okullarının kullanımına açılacak, böylelikle ülkemizde eğitim öğretim faaliyetlerini yürüten bütün okullarımız İleri Dönüşüm Oyuncakçısı Projesi’nden faydalanacaktır.
 
Bengü Sarıkaya Taştan Sabancı Üniversitesi ve Sabancı Vakfı’nın desteği ile düzenlenen, Bakanlığımızın da yakinen takip ettiği ve katılım gösterdiği “17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı”na İleri Dönüşüm Oyuncakçısı” projesi ile sözlü sunum ile katılım sağlamaya hak kazanmıştır. Her yıl Sabancı Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı bu konferans, bu yıl COVID-19 salgını dolayısıyla yüz yüze gerçekleşemedi ve konferans dijital ortama taşındı. Açılışına Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’ un da katıldığı bu konferansa öğretmenimiz Bengü Sarıkaya Taştan dijital ortamda katılım sağladı.
 
Bunların yanında öğretmenimiz Bengü Sarıkaya Taştan “Hedefe Yürüyorum” isimli materyali ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu “2.Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması”na katılım sağlamıştır. Materyal okul öncesi kategorisinde İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından seçilerek İstanbul’da düzenleneceği planlanan sergiye ilimizi temsilen katılmaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda materyal nihai değerlendirme sürecine alınmıştır.
 
Başarılarından dolayı okul yöneticilerimizi ve öğretmenimiz Bengü Sarıkaya Taştan’a teşekkür ederiz.


 
Bu haber 4182 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum