4/D Sınıfından Güneş İlkokuluna Balolu Veda

Velilerin değerlendirmesi, "İstedik ki bu 4 yıllık kardeşliğin sonunda da böyle bir günde hem çocuklarımız hem biz bir arada olalım. Güzel bir veda oldu. Dört yıl boyunca çocuklarımıza gözü gibi bakan ve iyi bir eğitim veren öğretmenimize ve okulumuza teşekkür ediyoruz." dediler.

4/D Sınıfından Güneş İlkokuluna Balolu Veda
15 Haziran 2019 - 20:06 - Güncelleme: 15 Haziran 2019 - 20:35

Veda

 

İlimiz Güneş İlkokulu 4/D sınıfı velileri ve öğrencileri düzenledikleri mezuniyet balosu ile hem ilkokula veda ettiler hem ortaokula başlamanın sevincini birlikte yaşadılar.

 

Büyük otel beyaz salonda düzenlenen baloya öğrencilerin yanı sıra anne ve babalarda katılarak çocuklarını yalnız bırakmadı.

 

Canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenen öğrenciler ve veliler yemek sonrası hep birlikte mezuniyet pastasını kestiler.

 

4 yılın anılarının hikâyeleştirildiği video gösterimi sırasında öğrenciler kendi gelişim süreçlerini görünce çok şaşırırken balo boyunca da birbirleri ve aileleri ile bol bol fotoğraf çektirerek hayatlarının en önemli ve ilk dönüm noktası olan o anları ölümsüzleştirdiler.

 

4/D sınıfı velileri balo sonrası yaptıkları değerlendirmede; “4 yıl boyunca çocuklarımız birlikte büyüyüp birlikte eğitim aldılar. Bizlerde anneler olarak her zaman yakın ilişkiler içerisinde bir aile havasında olduk. Birbirimizin sevincine acısına ortak olduk. İstedik ki bu 4 yıllık kardeşliğin sonunda da böyle bir günde hem çocuklarımız hem biz bir arada olalım. Güzel bir veda oldu. Dört yıl boyunca çocuklarımıza gözü gibi bakan ve iyi bir eğitim veren öğretmenimize ve okulumuza teşekkür ediyoruz. Biz de veliler olarak kazandığımız güzel dostlukları bundan sonrada devam ettirmeyi düşünüyoruz. Tüm çocuklarımıza gidecekleri ortaokulda başarılar diliyoruz.” dediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 3300 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum