Çankırı'ya 400 Yataklı Şehir Hastanesi Ne Zaman Yapılacak? (Özel Haber)

Çankırı’ya yapılacak denen, adıyla dalga geçinilen şehir hastanesi yatırım projesinde yine yok; Neden?

Çankırı'ya 400 Yataklı Şehir Hastanesi Ne Zaman Yapılacak? (Özel Haber)
07 Eylül 2020 - 13:08 - Güncelleme: 07 Eylül 2020 - 13:26
Yetkililere sormamız gereken sorumuzu tekrar soruyoruz. Çankırı’ya yapılacak denen, adıyla dalga geçinilen şehir hastanesi yatırım projesinde yine yok; Neden?

Herkes ağız birliği etmiş gibi niye eski hastane covid Hastanesi olmuyor diye yazmış! Kimse de demiyor ki bu ülkede 2 sene de kaç şehir hastanesi açıldı, kaç yeni hastane yapıldı? Çankırı daha 5 senedir hastane yerini belirlemeyen beceriksiz insanlar tarafından yönetiliyor demiyor! Türkiye de son 2 yılda kaç km duble yol yapıldı, kaç tünel, kaç viyadük, kaç otoban yapıldı! 30 km lik Kurşunlu-Çankırı arasında yapılamayan yol ve bu yoldan gelip giden vatandaşlar ne küfürler ediyor, diye sormuyor varsa yoksa eski hastane ??? Bir basit anjiyo yapılmıyor Ankara’ya sevk ediliyor. Onu da Ankara’daki hastanenin kabulü şartıyla! Sonra şampiyon Çankırı! He oldu tabi şampiyon Çankırı! Bizden daha geri kalan il Yok şu an Türkiye de! Geriden şampiyon olarak geliyoruz!

www.haberci18.com İnternet Medyası ve Yönetmeni olarak hiç bir şehri kıskandığımız neyi zannedilmesin.

Söke Söke Çankırımız İçin Hakkımızı Arıyoruz!

Türkiye’de her yerde Hastane varken, yenileri yapılmasına karar verilirken, Çankırı’da yıllardır bir hastane yeri bulunamıyor; Niye?

-Attığımız Manşetlere ve Tarihlerine Dikkat Edin-

Sayın okurlarımız, değerli dostlarım, fedakar, cefekar, kadirşinas kamuoyum. Yıllardır bana ve sahibi olduğum haber siteme yapılan saldırıları, hakaret, küfürlerin haddi hesabını ben bilirim. İnanın şahsım Türkiye’m, Çankırı’m adına güzel çalışmalar, dokunaklı haberler yapıyorum.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak şehrimize güzel bir hastane kazandıralım diye yıllardır yazıp çiziyoruz. Ama dinleyen yok. Kimse geçmişini değiştiremeyeceği gibi bu gerçeği de değiştiremez. Çankırı’ma ve insanlarına yapılan eziyet zoruma gidiyor, kanıma dokunuyor.

Önceliğimiz Vatan, Millet, Bayrak, Din, Devlettir. Yalakalığı menfaat için karakter edenden, yüze ayrı arkasına ayrı riyakârlık edenden, sevdasını satan dönekten, sahibine çifte atan inekten, puştluğu meslek edinmiş kunekten hiç kimseye hayır gelmezmiş oğul… Diyor, şehrimizin gerçek sahiplerini arıyoruz; 400 yataklı şehir Hastanemizi istiyoruz.

www.haberci18.com İnternet medyası olarak, “Biz insanları hak ettikleri yerde bıraktık, yarı yolda değil…

Yanlış gördüklerimizi dile getiriyoruz diye, devletin liderine, bazı siyasetçilerine düşman gibi göstermeye çalışan, şahsımızı üzen yalamalar bilsin ki bizler vatanımızın bir kum tanesi için ölüme koşarak gidenleriz, ezan, bayrak ve milletimiz için canından, cananından geçenleriz, biz vatan, millet şuurunu yüreğinde yaşatan, yaşamında destur edinen, onurlu dik duranlarız. Biz dikenli yolu seçtik, pişmanda değiliz. Devlette bizim, millette bizim. Çankırı’da bizim. Şehitler, yaranlar diyarı, Kaya Tuzun başkenti Çankırı’ya yapılması düşünülen 400 yataklı şehir hastanesi konusunda ne seçilmişlerimiz nede Çankırı’dan her seçimde 0/0 86 oy alan hükümet açıklamalarda bulunmuyor. Sağlık Bakanlığı tarafından da bir açıklama yapılmamaktadır.

Kimse kusura bakmasın, “Ayaklar kendini baş oldum sanmasın… Çankırı’nın kaderiyle oynayanlar lütfen şapkasını önlerine koysun ve iyi düşünsün” Nokta.


Dostlar bizim sanat işte böyle birşey. Çankırı menfaatine uyan tüm haberlerimize bagajda da gideriz, yürüyerekte gideriz... Kendi yağımızla kendimizi kavururuz. Sorun yok. 
 
Bu haber 7563 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • müştak uzyapan
  3 yıl önce
  Sayın Çelik önce kızmak la bir yol alamayız. Sabır zamanın ilacıdır. Tabiiki hepimiz üzülüyoruz. Giresun sel felaketinde hükümetin çabalarını takdirle karşılıyoruz. Çankırı'ya gelen sayın bakanların şehrin belediye başkanını ziyaret etmemesi şehrin insanına değer verilmemesi gibi hisse kapılan bizleri yaralamaktadır. Bazı gerçekleri zülfü yare dokunur diyemiyorum bu şehrin insanına hizmet vermezseniz gelecekte bu şehrin zamanlarını boşa harcamışsınız dır. Arkanızdan dua alın. ahalimiz sizi şükranla ansın siyasetçilerimiz. Saygıyla.
 • Vatandas
  3 yıl önce
  O hastaneyi 48 yasinda olan ben görmem. Bakanlik hastane yapalim diyor bizimkiler benim arsadan tarafta olsun derdinde.yani cenazenin başı kibleyemi gelsin hortumdan tarafa mi diyor.ben bakanlik olsam yapmam.bir yer bulamayan biyere hastane falan.tutturmuslar ankara tarafi.gerek yok zaten basimiz agrisa ankarada alıyoruz soluğu.valiligi ankara tarafina yaptikta ne oldu.ankara bize kurdalemi takti.vatandasa cile konagi yapildi valilik konagi degil.ikinci cile hastanesi ide ankara yoluna yapardik yapamazdik derken 5 yildir yatırım planina giremedi.millette ne yapsin bari eski hastane pandemi olsun diyor.
 • Mustafa Çelik
  3 yıl önce
  Bize Türk Dili Edebiyatı sattığını düşünen p...., k...t, ağzı kokmuş a... işine bak. ş.... senin boynunu almasını da biliriz. Edebiyatını kendine sakla. İletişim bilgilerimiz var delikanlıysan açar telefonumu ya yönetmen sen Türk dilini katlediyorsun şu hatalarını düzelt dersin. O yok bu yok klavye delikanlılığı yap. Yazılarım hoşuna gitmiyorsa okuma. Öncelikle bazı okurlarımdan, takipçilerimiz den af isteyerek, çok özür dileyerek bu yorumu yazmak zorunda kaldığımızı belirtmek isterim. Dey.... birisi bizim yazıları okurken kanser oluyormuş. Olabilir sen gibi g*t büyütüp hakkın olmayan koltuklarda oturmuyoruz, biz gazetecilik yapıyoruz geri zekalı h....seni. Bize edebiyat dersi vermeye çalışan b*k merak etme seninde kim olduğunu bulup gereğini yapacağız. Ş... gerçek ismini yaz senle görüşelim. Bilgilerine.