Karatekin Gazetesi 53.Yaşında

Çalışan Gazeteciler Derneği’nden gazetemize ziyaret. 53. Yaş günümüz nedeniyle Çalışan Gazeteciler Derneği gazetemizi ziyaret etti.

Karatekin Gazetesi 53.Yaşında
31 Ağustos 2021 - 17:21 - Güncelleme: 31 Ağustos 2021 - 17:27
53.Yaş Günü

30 Ağustos 1969 yılında yayın hayatına başlayan ve o tarihten bu güne kadar aralıksız yayın hayatını sürdüren Karatekin bugün elinizde tuttuğunuz sayısıyla 52 yılı geride bırakıyor. Bu gün itibariyle de 53. yayın hayatına başlayacak olan Karatekin 52 yıllık geçmişinde pek çok başarıya imza atmanın yanısıra, nitelikli haber, özgün yorum ve tarafsızlığıyla da Çankırı’nın en hızlı gelişen gazetesi olmayı sürdürüyor.

Çalışan Gazeteciler Derneği’nden gazetemize ziyaret. 53. Yaş günümüz nedeniyle Çalışan Gazeteciler Derneği gazetemizi ziyaret etti.

Karatekin Gazetesi imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı ile bir süre sohbet eden dernek üyeleri, yerel basının şehrin gelişmesi ve kalkınması yönünde büyük gayret gösterdiğini dile getirerek, “İlimizde yayın yapan yerel gazetelerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri göstermektedir. Yarım asrı aşkın bir süredir yayın hayatını sürdüren Karatekin Gazetesi de vatandaşı bilgilendirme noktasında büyük bir özveri sarf etmektedir” dedi.

Özellikle son 2 yıldır yaşanan ve hem ülkemizi hem de ilimizi etkisi altına alan korona virüs nedeniyle diğer sektörler gibi büyük sıkıntı çeken yerel basının üzerine düşen görevi yerine getirdiğini de aktaran dernek üyeleri, “İnşallah daha güzel günlerde yeni yaşlarımızı kutlarız” temennisinde bulundular.

Nezaket ziyaretlerinden dolayı Çalışan Gazeteciler Derneği üyelerine teşekkür eden Karatekin Gazetesi imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı’da, “53 yıldır özverili bir şekilde Çankırı halkına hizmet ediyoruz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hem sizlere hem de değerli okurlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Çankırı’nın en çok okunan gazetesi Karatekin okuyucusundan aldığı güçle katettiği büyük mesafe ile Kayıkçı Ofset olarak Çankırı külliyatına kazandırdığı onlarca eserle erişilmesi kolay olmayacak büyük başarılara aynı güçle koşuyor.

Bu haber 1924 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum