Abdulmuttalip Türk Toprağa Verildi

Çankırı Yapraklı İlçesi Akyazı Köyü sakinlerinden, Abdulmuttalip Türk toprağa verildi.

Abdulmuttalip Türk Toprağa Verildi
18 Ağustos 2019 - 10:12

İlimiz basın mensuplarından Ajans Türk ve Çankırı Bülteni İnternet Medya yöneticisi sahibi sevilen Gazeteci kardeşimiz Mehmet Türk, baba acısı yaşadı. 

 

Akyazı Köyü sakinlerinden, aniden fenalaşması sebebiyle kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren 69 yaşındaki Abdulmuttalip Türk toprağa verildi.

 

Çankırı Yapraklı İlçesi Akyazı Köyü sakinlerinden, ilimiz esnaflarından Gazeteci Mehmet Türk, Satılmış Türk ve Abdulkadir Türk’ün babaları Abdulmuttalip Türk 15.08.2019 Perşembe günü evinde kalp krizi geçirerek, bütün müdahalelere rağmen hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirmişti.

 

Cenazesi 16.08.2019 Cuma günü Cuma namazını müteakip Yapraklı İlçesi Akyazı Mahallesinde toprağa verildi.

 

Evli ve 6 çocuk babası olan Merhum Abdulmuttalip Türk'ün cenazesine Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediye Başkan Yardımcıları, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, siyasi parti temsilcileri, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, akrabaları, Gazeteci Mehmet Türk’ün arkadaşları, köy halkı, basın mensupları, şehir içi ve şehir dışından gelen dostlar ile isimlerini ayrı ayrı yazamadığımız sevenleri katıldı.

 

Yakın akrabaları olan din görevlilerinin kıldırdığı cenaze namazının ardından Türk’ün cenazesi gözyaşlarıyla köy aile mezarlığına defnedildi.

 

www.haberci18.com yazı ailesi olarak; merhuma Allah’tan rahmet, başta kıymetli meslektaşımız olmak üzere tüm eş, dost ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 2367 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum