"Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" Toplantılarına Davet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarına" başlıyor.

"Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" Toplantılarına Davet
07 Eylül 2022 - 15:25 - Güncelleme: 07 Eylül 2022 - 15:44
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarına" başlıyor.

"Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları" teması altında yeni bir faaliyet takvimi planlandığını aktaran Kurt, "Anlatma ve Aydınlatma toplantılarının ilçelerde yoğunlaşacağını bildirildi.

MHP Çankırı İl Başkanlığı “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı ilçe ziyaretlerine 9 Eylül Cuma günü saat 10.00’da Yapraklı ile start veriyor. Aynı gün saat 14.00’da Eldivan, saat 17.00’de ise Kızılırmak’ta gerçekleştirilecek.

İlçe programları şöyle:

10 Eylül Cumartesi: Saat 10.00 Şabanözü, saat 14.00 Orta, saat 17 Çerkeş.

16 Eylül Cuma: Saat 10.00 Atkaracalar, saat 14.00 Kurşunlu, saat 17.00 Bayramören.

17 Eylül Cumartesi: Saat 10.00 Ilgaz, saat 14.00 Korgun, saat 17.00 merkez.

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı'na verilen desteğin önemi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve gündeme dair konuların anlatılacağını ifade ederek STK temsilcileri ile vatandaşları davet etti.

Kurt, "Arızalı Muhalefete Karşı Partimizce Bayrak Açıldığı İlan Edilecektir"

"Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları, devletin bekasına ve milletin bütünlüğüne dönük bir siyasi seferberlik çağrısı içermektedir.

Toplantılarda, Türkiye'yi ve özellikle de siyaseti yeniden dizayn ederek meşru yönetimi değiştirmek isteyen küresel emperyalizmin çıkarları doğrultusunda hareket eden arızalı muhalefete karşı partimizce bayrak açıldığı ilan edilecektir.

Milli iradenin 2023'te bir kez daha tecellisi yolunda milletimiz, MHP'de ve bu iradeyi temsil eden Cumhur İttifakı'nın siyasi bayrağı altında toplanmaya davet edilecektir.

Kurt, “Bilindiği gibi bayrak, milli birlik ve beraberliğimizi temsil eden kutsal bir simgedir. Türk vatanının birlik ve bütünlüğünü temsil eden al bayrağın ülkemiz sınırları içinde sonsuza kadar dalgalanacağına inandığımız gibi, toplantılarda, Cumhur İttifakı'nı vücuda getiren milli iradenin de siyasi hayatımızda uzun yıllar boyunca bir bayrak gibi dalgalanacağı anlatılacaktır."

"MHP, milletimizin siyasette tüten ocağıdır. MHP, milli vicdanın aksisedasıdır.

MHP, milli varlığımızın sigortasıdır. Tarihin üzerimize yüklediği bu büyük misyona dört elle sarılmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bekamıza dönük tehditleri görmezden gelmedik, gelmeyeceğiz. 53 yıldır olduğu gibi ülkemizin kutlu değerlerini aşkla, şevkle muhafaza edeceğiz."


Cumhur İttifakı'nın sadece bir siyasi sözleşmeden ibaret olmadığını sabırla anlatmayı sürdüreceklerini aktaran Kurt, Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarında Cumhur İttifakı'nın, Cumhuriyetin ikinci yüzyılına yön verecek siyasetler üstü bir milli mutabakat projesi olduğunu tekrarlayacaklarını bildirdi.

Bu haber 1715 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum