ÇAN-DEF'den Çankırı'da Ağaç Dikimine Davet

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Zeynettin Aydın, "Daha yeşil bir doğa daha oksijeni bol bir Çankırı için hep birlikte el ele verelim." dedi.

ÇAN-DEF'den Çankırı'da Ağaç Dikimine Davet
18 Kasım 2021 - 21:16 - Güncelleme: 18 Kasım 2021 - 21:38
Davet
ÇAN-DEF Daha Yeşil Çankırı İçin ‘Ağaç Bayramı’ Etkinliği Düzenliyor.

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) olarak 20 Kasım 2021 Cumartesi günü Çankırı Valiliğimizin destekleriyle Ilgaz İlçemiz Ömerli Köyü Mevkiinde Ağaç Bayramı adıyla etkinlik yapacak.

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Zeynettin Aydın, llgaz Ömerli Köyü Mevkii'nde "ÇANDEF Hatıra Ormanı" oluşturmak üzere 20 Kasım 2021 Cumartesi günü düzenlenecek "Ağaç Bayramı" etkinliği ile ilgili açıklamasında, "Kıymetli Hemşehrilerim değerli dostlarım; ÇANDEF olarak 20 Kasım Cumartesi günü Çankırı Valiliğimizin destekleriyle Ilgaz ilçemiz Ömerli köyü mevkiinde Ağaç Bayramı yapacağız. Daha yeşil bir doğa daha oksijeni bol bir Çankırı için hep birlikte el ele verelim. Ağaç Bayramına gitmek için İstanbul'un çeşitli semtlerinden otobüsler kalkacaktır, gitmek isteyenler özelden bizimle iletişime geçebilir." İfadelerine yer verdi.

Pandemi Sonrası Takvim Ağaç Bayramı İle Başladı

Kovid salgınının aşı ile kısmen kontrolü ile birlikte çalışma takvimini belirlemek üzere düzenlenen Çalıştay sonrası açıklama yapan İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Zeynettin Aydın, ağaçlandırma çalışması ile ilgili, llgaz Ömerli Köyü mevkiinde 60-70 bin TL bütçeli "ÇANDEF Hatıra Ormanı" oluşturacaklarını kaydederek; "ÇANDEF olarak 20 Kasım Cumartesi günü Çankırı Valiliğimizin destekleriyle Ilgaz ilçemiz Omerli köyü mevkiinde Ağaç Bayramı yapacağız. Daha yeşil bir doğa daha oksijeni bol bir Çankırı için hep birlikte el ele verelim." açıklamasını yapmıştı.

Daha yeşil bir doğa daha oksijeni bol bir Çankırı için hep birlikte el ele verelim. Ağaç Bayramına gitmek isteyen hemşehrilerimiz için 19 Kasım Cuma Gece çıkışlı, 20 Kasım Cumartesi Akşam Dönüşlü, İstanbul’un çeşitli semtlerinden otobüsler kalkacaktır, gitmek isteyenler özelden bizimle iletişime geçebilir.
Kahvaltı ve öğlen keşkek ikramımız olacaktır. 

İletişim: 0 542 234 21 85


Bu haber 1259 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum