MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt'un Sosyal Medya Açıklaması

Kurt, "Son günlerde sosyal medyadaki bazı haber siteleri ve gruplarda Partimiz ve Belediye Başkanımız hakkında şehrimizle hiç alakası olmayan, yalan, dolan, uydurmaca, sözcü18 de çıkan mesnetsiz haber ve yorum yapanları şiddetle kınıyoruz.

MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt'un Sosyal Medya Açıklaması
24 Eylül 2023 - 17:52 - Güncelleme: 25 Eylül 2023 - 08:13
Ahmet Kurt'un Açıklaması

Son günlerde sosyal medyadaki bazı haber siteleri ve gruplarda Partimiz ve Belediye Başkanımız hakkında çıkan mesnetsiz haber ve yorumlara cevaben; sosyal medyanın karanlık çukurlarında tedavüle sokulan algı operasyonları, linç kampanyaları, yalan rüzgarları, itibar suikastları adına her gün bir yenisi servis edilen adeta bizans taktiklerini aratmayan şaibe ve şüphe yüklü iddialar, önümüzdeki yerel seçimlerde başarı umutlarımızı asla kıramayacaktır.

Kendilerine taktıkları sahte rumuzların arkasına saklanıp bilgisayar başında klavyeşörlük yapanlar; milliyetçi ülkücü bir belediyenin Anadolu'nun bu kadim şehrinin gelişimine yaptığı katkıyı hazmedemeyerek suları bulandırma gayretleriyle teşkilatımız arasında bir sorun varmış gibi gösterip sonuç alamayınca da, öfke nöbetlerine girmektedirler. Yapılan yorum ve paylaşımlar uzaktan kumanda edilen sığ düşüncelerin ve hezeyanların bir tepkimesidir.


09 şubat 1969 tarihinden günümüze hiçbir zulüm ve haksızlığa boyun eğmedik.

Teşkilatımızın tüm bileşenleriyle, tüm ülkücü kuruluşlarla birlik beraberlik içinde hedefimize doğru ilerliyoruz. Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen çalışkanlığı ve başarılarıyla bizim yüz akımızdır. Çalışmalarını takdir ediyoruz, her konuda kendini savunuruz, her zaman yanındayız. Bunun aksine yapılan ve tarafımızdan yapılmayan hiç bir açıklama gerçek değildir, bühtandır, iftiradır.

Sosyal medyada konuyla hiç alakası olmayan gönderi ve oyun terimlerini bile tevil ederek farklı anlamlar yükleme gayretini habercilik zannedenler her zaman yanıldıklarını anlayacaklar bunun cevabını ilk seçimde alacaklardır.

Kamu oyuna saygı ile duyurulur.

Ahmet Kurt MHP Çankırı İl Başkanı

Bu haber 1860 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum