Aile Cüzdanlarına Zam

Çankırı Belediye Meclisi aldığı karar sonrasında aile cüzdanı fiyatı 150 TL oldu.

Aile Cüzdanlarına Zam
20 Haziran 2019 - 12:54

Evlenecekler dikkat, aile cüzdanlarına zam geldi.

 

Çankırı Belediyesi Meclis toplantısı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda aile cüzdanları fiyatının artırılması konusu ele alındı. Çankırı Belediye Yazıişleri Müdürlüğünün teklifleri doğrultusunda aile cüzdanlarının fiyatı 150 TL’ye çıktı.

 

Yılbaşında değerli kağıt bedellerine %23,5 oranında zam yapılmış ve aile cüzdanı fiyatı 121 TL olmuştu. Çankırı Belediye Meclisi aldığı karar sonrasında aile cüzdanı fiyatı 150 TL oldu.

Bu haber 4656 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • RamazanA
  1 yıl önce
  Bence bu tür durumlarda bir sıkıntı yok. Bunu bir zam oyunu, yönetim sorunu göstermek yanlış olur. Yeni göreve gelmis bir yönetim ve borcu olan bir belediye, ki önceki belediyeciler iktidar partisi sırtından geçindigi için kurumların gelire ihtiyacı var. Rutin hizmetlerini yerine getirmek adına.
 • mustafa karapürçek
  1 yıl önce
  Belediye yine halkın cebine göz dikmiş. Yazıklar olsun bunun için mi oy verdik?
 • vatandaş
  1 yıl önce
  Aile kurmak zorlaştı ve zorlaştırmayada devam ediliyor. Hangi siyasi parti gelirse gelsin zam kaçınılmaz ayrıca Çankırı Belediyesine emlak borcu olanlar için kanuni işlem yapılacaktır diye msj atıldı benim bildiğim gecikme zammı konur. Bu kadar belediye başkanı ve siyasi parti değişti tehditler başladı vatandaş olarak nerde o AKP dememek elde değil.