AK Kadrolar Ve Milliyetçi Kadrolar Çankırı İçin Ayağa Kalkmalılar (Özel Haber)

Tek isteğimiz, "Bu Çankırı emanet edildiği gibi yönetilsin dualarımız hizmetler için olsun, şehre iyi hizmet edenler için olsun, dedikodu ve pislik iddialarla anılmasın."

AK Kadrolar Ve Milliyetçi Kadrolar Çankırı İçin Ayağa Kalkmalılar (Özel Haber)
27 Ağustos 2019 - 10:26 - Güncelleme: 27 Ağustos 2019 - 10:48

Çankırı’da Yapılması Gerekenler Yeni Yazı Dizimizde

 

Durmak Yok Diyorsunuz Ama;  Kusura Bakmayın da Ayakta Uyuyorsunuz...

 

Admin Çelikwww.haberci18.com İnternet Medyası olarak bizler susmayacağız. Doğru yolumuza emin adımlarla yürümeye, yetkilileri uyarmaya, doğru ve düzgün belgelerle yapacağımız haberlerimiz ile kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz.” Dedi.

 

Yormayalım kendimizi diyoruz ama; olmuyor. Konu Çankırı olunca duramıyoruz işte. Sonuç olarak bazı insanlar memnun olmaz bizden, zaten bu tipleri de ben değil hiçbir kimse memnun edemeyiz. Çankırı ve Çankırı halkına kazık atan bu insanlar şahsımız ve sahibi olduğumuz www.haberci18.com İnternet medyamızı susturmaya çalışsalar da boyları kısa geliyor, nefeslerini kesiyoruz. Bizde olan mangal gibi yürek onlarda yok maalesef. Onun için diyoruz ki; “Sussan dilsiz, konuşsan arsız, alttan alsan haksız sayarlar... Susmayacağız şehre zarar veren her kim olursa olsun heveslerini kaçıracağız.

 

Konuya baba atasözümüz ile girmek istiyorum. İşte atasözümüz, “Kısa Süre Zevk Veren Şeyler, Uzun Süre Acı Çektirir” Bu atasözü herkesin kulağına küpe olsun.

 

Ak Parti Grup Başkan Vekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi İl ve Merkez İlçe Başkanı, MHP İl ve Merkez İlçe Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı seçilen değerli İsmail Hakkı Esen Başkan, tüm teşkilatlarıyla beraber “Şehitler diyarı, yaranlar diyarı, uzak çağların yakın kenti Çankırı’yı masaya yatırmalılar.

 

Şehre İhanet Var İhanet!!!

 

Hala birileri Atatürk ve Türk denince duyarsız ve rahatsız olabiliyorsa yaşadığımız toprakların 96 yıl evvelki bu durumunu düşünmesini istiyorum. Atatürk ve isimsiz kahramanlar olmasaydı şimdi kim bilir adınız, bayrağınız, dininiz, milliyetiniz ne idi.?

 

Vefasız *nankör* saygısız olmayalım.

 

Usta kalem Çelik, "Bana sorarsanız, Her zaman İnsanları Değil!.. İnsanlığı Seviyorum… Çankırı’yı Seviyorum… Hizmeti Seviyorum."

 

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım.

 

Çankırı SGK İl Müdürlüğü'nde çalışan ve yaptığı icraatlar ortaya çıkınca apar topar emekli edilen İ.S., hakkındaki ve bu memuru koruyan SGK müdürü ile ilgili haberi sayfamıza taşıyalım derken her gün bir yerden patlak veren Çankırı’daki kurumlar iddialarla, şaibelerle, dedikodularla çalkalanmaya başladı. İddialara göre 'sizleri emekli ederim' vaadi ile başta yakın akrabaları ve köylüleri olmak üzere yaklaşık 25 kişinin toplamda 800 bin TL'sini çarpan bu memuru koruyan, personelini ezen SGK müdürü de acilen sorgulanmalı ve görevden alınmalı.

 

Alparslan’ın bizlere armağan ettiği Türk yurdunun yaran diyarında yapılanlara bak. Her kurumda görev değişimi şart artık. Daha fazla kişinin görüşü değişmeden sevgili siyasetçilerimiz bunu yapmalı. Her kurumu kurcalarsanız neler çıkar neler. Sil baştan herşey hizmet sevdalısı insanlarla değişmeli. Al hastaneyi, vur Gençlikspor’a. Al SGK’yı vur Özel İdareye. Al MKE’yi vur İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne. Sadece bunlar mı var? Bütün müdürler, müdürlükler aynı. Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışıyorlar. Hepsi de aynı. Makam mevki geçicidir bilmiyorlar. Sadece hastanemi? Diğer kurumlardaki sendikacıların faaliyetlerini de bir araştırsınlar. Kim ne yapmış neler yapmış…

 

Ne kötü bir memleket olmuşuz! Siyasetçiler bir alem! Hastane sağlıkçılar bir alem! SGK bir alem! Tarım İl ayrı alem! Hayvan hırsızları bir alem! Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tam bir alem! Bu memlekette hep mi devlet malı hırsızlığı olur, hep mi dolandırma olur? Umarım gereken ceza verilir diyeceğim ama bu müdürlüklere ödüllendirme çoktan yapılmış. Allah ıslah etsin.

 

Cumhur İttifakı Nedir, Neden Önemelidir?

 

Devletlerin, çıkarlarını korumak amacıyla bir araya geldiyseniz. anlaşma, uyuşma, bağlaşma ile birlikte hareket etmek üzere yaptığınız sözleşmeye ne olur bağlı kalın.

 

Cumhur ittifakı sadece seçimlere yönelik olmamalı. Cumhur ittifakı Adalet Ve Kalkınma Partisi İle Milliyetçi Hareket Partisinin adı ise Çankırı’da yaşanlara göz yummamalıdır. Cumhur halk, topluluk, kalabalık anlamına geliyorsa eğer bu ifadeyi çok önemli gördüğümüzü belirterek lütfen Çankırı’yı masaya yatırmanızı rica ediyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak diyoruz ki; “Bence belediyecilik siyasetten ayrı tutulmalı. Her şehrin sorunları kendine göre farklı. Şahsımız olarak açıkça ifade ediyoruz ki şehrimiz için proje ve hizmetlerin yarışmasını istiyoruz. 17 yıldır bu şehrin iyi yönetilmediğini yazıp çizdik. Geçmiş dönemin siyasetçileri, valileri, sendikacılar, STK’lar ne yaptı, “Ya bu adam çok şeyleri biliyor, doğru düzgün yazıyor ama, bize çok zararı dokunacak, önünü keselim diye şahsımızın tayinini başka şehre çıkararak atımızı iyi oynatırız düşüncelerine bürünmüştüler.” Olacak ya Cenab-ı Allah çok hoplamalarına izin vermedi. Hepsi memleketten bir bir kaybolup gittiler. O gün o insanları nasıl eleştirdiysem  bu günde çekinmeden eleştiririm. Çünki şahsımız olarak bedelini peşin ödedik. Kimselere yalvarmadan, yakarmadan Türk Bayrtağımızın daldalandığı dağlarda görevimizi yaptık adam giiiiiiibi, efendice emekli olduk. Emekli olduk diyemeyeceğim Çankırım ve insanları için yaptığım her görevden tad ve zevk alıyorum. Durmak yok yazmaya devam.

 

Bu Çankırı emanet edildiği gibi yönetilsin dualarımız iyi hizmetler için olsun, dedikodu ve pislik iddialarla anılmasın. www.haberci18.com İnternet Medyası olarak şehrimize, halkımıza hizmet edeceğiz. Herkes bu şehirde yaşanan sıkıntıları görüyor, bir tıkanıklık var. Bedeli ne olursa olsun yazarak, çizerek, yüksek makamlara şikayet ederek biz bu sıkıntıları ortadan kaldıracağız. Şehrim için yaptığım hizmetler, görevler ve canım anamın ak sütü gibi helal olsun. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. Nokta.

 

Saygılarımla.

Bu haber 2624 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum