Cumhur İttifakı Olarak Hep Birlikte Çankırı'ya Hizmet Etme Gayreti İçerisindeyiz

Sürekli alanda ve sahada olduklarını da aktaran Çelik, “Tarlada izimiz, harmanda yüzümüz var” dedi.

Cumhur İttifakı Olarak Hep Birlikte Çankırı'ya Hizmet Etme Gayreti İçerisindeyiz
01 Eylül 2022 - 11:27 - Güncelleme: 01 Eylül 2022 - 11:34
AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik:  “Cumhur İttifakı Olarak Hep Birlikte Çankırı’ya Hizmet Etme Gayreti İçerisindeyiz” dedi.

“Son bir yılda 2 milyar 62 milyon 936 bin 16 TL’lik yatırım yapıldı”

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından son 1 yılın değerlendirilmesi yapıldı. AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, milletvekili Salim Çivitcioğlu, merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, İlçe Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık’ın da katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda il geneline yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, “Çalışmaktan yapmış olduğumuz çalışmalar anlatmaya fırsat bulamıyoruz” dedi.

İl genelinde 11 ilçe ve merkez olmak üzere her yerde çalışmaların sürdüğünü dile getiren Çelik, tüm kamu yatırımların takipçisi olduklarını belirtti. Cumhur ittifakı olarak hep birlikte Çankırı’ya hizmet etme gayreti içerisinde olduklarını da aktaran Çelik, “Bu birlikteliği Dodurga seçimlerinde gördük ve yüksek bir oy oranı aldık. Bu birlik ve berberlik içerisinde2023 seçimlerinde de en yüksek oyu alacağız ” dedi.

Sürekli alanda ve sahada olduklarını da aktaran Çelik, “Tarlada izimiz, harmanda yüzümüz var” dedi.

Çelik’in konuşması sonrasında milletvekili Salim Çivitcioğlu son bir yılda il genelinde yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Son bir yılda il geneline 2 trilyonluk yatırım yapıldığını dile getiren Çivitcioğlu, milli eğitim, sağlık, tarım, ulaştırma, gençlik ve spor, kültür ve turizm alanlarında yapılan yatırımlara değinerek, “24 Haziran 2018 genel seçimlerinden 2021 haziranına kadar Çankırı’mıza, ilçe ve beldeleri ile birlikte 3 yıllık yapılan yatırımları, 2021 haziran tarihinde yaptığımız basın açıklamasında duyurmuştuk.

Şimdi ise 2021 hazirandan günümüze kadar son 14 aylık zaman zarfı içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaların neticesinde Çankırı’mızı ilçe belde ve köyleriyle birlikte daha güzel daha yaşanılabilir ve aynı zamanda büyükşehirlere olan göçü tersine göç olarak çevirebilmek adına azim ve gayretle çalışmalarımıza son bir yılda 2 milyar 62 milyon 936 bin 16 TL’lik yatırımlar yapılmıştır” dedi.


Çivitcioğlu ayrıca, “Şehrimiz için ortaya koyduğumuz hedefleri gerçekleştirme noktasında cumhurbaşkanımız liderliğinde sizlerden aldığımız vekaletle yatırım ve hizmetlerle dolu 4. Yılı tamamlamış bulunuyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında Çankırı’mızın 12 ilçe 4 belde 370 köyümüzün tamamını ziyaret ederek köy halkı ve ihtiyar heyetinden sorun ve sıkıntıları dinleyerek yerinde incelemelerde bulunarak çözümler üretmeye devam ediyoruz. Yönetime bakış açımız olarak merkezi yönetimden daha ziyade yerinde yönetimle halkın içinde saha çalışmaları yaparak tespit yapılan sıkıntıları ivedilikle çözüme kavuşturuyoruz. Bu nedenle Çankırı’mız her şeyin en iyisine layıktır. Yaparsa ak parti yapar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Diyoruz.

Biz şehrimize ne kadar sahip çıkarsak ülkemizin geleceğine de o derece büyük katkı yaptığımızı biliyor milletin meclisinde temsil ettiğimiz hemşehrilerimize hizmetlerin en güzelini sunmak için gayret ediyoruz.

Önümüzdeki 10 ayda da Çankırı’mızı daha iyi yerlere getirmek için aynı inanç ve heyecanla hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğimizi bildirir bu zamana kadar esirgemediğiniz desek ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Millete hizmet yolunda durmak yok yola devam Çankırım” dedi.

Bu haber 1489 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kral Çıplak
    3 hafta önce
    Tam olarak ne yapılmış anlayan var mı? On yıldır yapılacağı söylenipte yapılmayanları ben açık ve sade bir dille söyleyeyim. ÇEVRE YOLU-HASTANE-TOKİ