AK Parti, MHP Ve CHP Çankırı İl Başkanlarından Ramazan Bayram Mesajı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, MHP Çankırı İl Başkanı Ahamet Kurt ve CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin Ramazan Bayramı münasebetiyle ayrı ayrı birer mesaj yayınladılar.

AK Parti, MHP Ve CHP Çankırı İl Başkanlarından Ramazan Bayram Mesajı
11 Mayıs 2021 - 03:27 - Güncelleme: 11 Mayıs 2021 - 11:11
AK Parti İl Başkanı Bayram Mesajı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin bayramını kutladı.

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bu vesile ile tüm İslam aleminin huzur bulması dileği ile Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt’un Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Milli kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan “sevinçte ve kederde bir arada olma” geleneğinin en anlamlı hayat bulduğu zamanlar olması nedeniyle Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin en önemli unsurlarındandır. Bayramlar; dargınlık ve kırgınlıkların sona erdirildiği, sevgi, saygı ve hoşgörünün öne çıkarak birlik, beraberlik ve kaynaşmanın daha da pekiştiği müstesna günlerdir.

Özünde sevgi ve saygının, milli birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın manasını bulduğu bir bayramı daha hep birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her yıl sevdiklerimizle birlikte kutladığımız Ramazan Bayramı’nı bu yıl korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında evlerde kalarak, sevdiklerimizden ayrı kutlayacağız. Bu durumun hüznünü de derinden yaşamaktayız. Ancak kalplerimiz bir attığı sürece mesafelerin hiçbir öneminin bulunmayacağı inancındayım.

Aynı zamanda idrak ettiğimiz şu mübarek günlerde Müslümanların ilk kıblesi olan Mescidi Aksa’ya ve Filistinli Müslüman kardeşlerimize yapılan hain saldırıyı nefretle kınıyor ve din kardeşlerimizin her daim yanında olduğumuzu beyan ediyorum. Siyonist katil İsrail’i, onun maşası Amerika Birleşik Devletleri’ni ve Ata toprağımız olan Doğu Türkistan’daki Müslüman Türklere yıllardır bir nevi soykırım uygulayan Çin’i lanetliyorum. Allah’tan zulüm ve baskı altındaki tüm mazlum milletlere yardım etmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın Türk İslam âlemine, insanlığa huzur, barış ve sevinç getirmesini diliyor siz kıymetli hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara kavuşmak temennisiyle en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt

CHP İl Başkanı İlhan Tekin den Ramazan Bayramı Mesajı

CHP İl Başkanı İlhan Tekin Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bayramlar sosyal hayatımızın önemli günlerindendir. Hep birlikte bu önemli günlerden Mübarek Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar toplumda karşılıklı sevgi ve saygının güçlendiği hoşgörünün yaygınlaştığı, kırgınlık ve dargınlıkların giderildiği, kardeşlik duygularının paylaşıldığı özel günlerdendir. Bu manada Zamanın Ruhunu En İyi Şekilde anlamalıyız.


Bayramların Ülkemize, tüm Dünya'ya Adalet, Barış, Huzur Ve Adil bölüşümün getirmesini dilerim.

Bu duygularla; tüm hemşehrilerimin ve Ülkem insanlarının Ramazan Bayramını kutlar sağlık mutluluk ve esenlik dilerim.CHP İl Başkanı İlhan Tekin
Bu haber 2446 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum