Ak Parti Teşkilatları Sahada

Çivitçioğlu, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ‘Güçlü Türkiye’ yolunda durmadan hedeflerimize yürüyeceğiz.” dedi.

Ak Parti Teşkilatları Sahada
28 Aralık 2021 - 11:10 - Güncelleme: 28 Aralık 2021 - 11:14
Sahaya İndiler

AK Parti Çankırı İl Teşkilatı, sahada yürüttüğü faaliyetlerine ilçelerde devam ediyor. İlçe ziyaretlerinde konuşan Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, ilçelerdeki yatırımların daha da hızlanacağını belirtti. Çivitcioğlu, "Gece gündüz durmadan Çankırı’mıza hizmet etmeye devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Ekonomi De Dönüm Noktası

Yeni Ekonomi Modeli’ne ilişkin de konuşan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, “Kurdaki düşüşü hep birlikte görüyoruz ve bu kur düşüşü sebebiyle tarımdan gıdaya varıncaya kadar indirimler en kısa sürede raflara yansıyacak. Bunun takipçisi olacağız. Ayrıca asgari ücrete %50'nin üzerinde bir artış yaparak asgari ücretten alınan gelir vergisini ve damga vergisini kaldırarak çalışanımızın alım gücünü arttırdık ve işverenlerimizin vergi yükünü azalttık.” şeklinde konuştu.

Teşkilatlar 2023’e Hazır

Konuşmasında Çankırı’nın 2023'e hazır olduğunu da dile getiren Çivitcioğlu, "Teşkilatımız ile birlikte her daima sahalardayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ‘Güçlü Türkiye’ yolunda durmadan hedeflerimize yürüyeceğiz.” dedi.

Bu haber 3167 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum