AK Parti Teşkilatı Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Muhtarlarımız taleplerini dinleyen ve sorularını cevaplandıran Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Ak Parti Teşkilatının...devamını okuyunuz.

AK Parti Teşkilatı Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti
11 Eylül 2022 - 13:22 - Güncelleme: 11 Eylül 2022 - 13:30
Mahalle Muhtarlarına Ziyaret

Çankırı Merkez İlçemizin değerli Mahalle Muhtarlarını AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç ve AK Parti Teşkilatımızla birlikte ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Muhtarlar Mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerini  ileterek, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde  bulundular.

Muhtarlarımız taleplerini dinleyen ve sorularını cevaplandıran Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Ak Parti Teşkilatının ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirttiler.


 
Bu haber 1043 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yaren
    2 hafta önce
    Sayın vekiller bu memlekete yapacagnıız her şey sizin namınıza olur. Örnek Lastık fabrikası çalışanları Hüseyin beye herkes dua ediyor. sizlerde bu memleketin evladısınız lütfen rica ediyorum bu memlekete bir şeyler yapın. Bir çevre yolumuz yok yapılıyor biliyoruz ama; biraz daha hızlandıra bilirsiniz. Bu sizlerin eliın de Kurşunlu yolu da devam ediyor. Ama biraz gayret edelim bu memlekete hepimizin. Çankırılı Lisesi kavşağı şart. TCDDY manevraları yüzünden trafik aksıyor ve Ambulans, İtfaiye Polis araçları dahil geçemiyor. Gar müd. dilekçemize bile bakmıyor. lütfen ilgilenelim saygılar.