AK Parti Çankırı'da İlçe Başkanlıklarına Atama

AK Parti Genel Merkezinde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Erkan Kandemir, Bölge Koordinatörü Mustafa Köse, İl Koordinatörü Ayhan Salman ve Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan’ın...devamını okuyunuz.

AK Parti Çankırı'da İlçe Başkanlıklarına Atama
16 Eylül 2023 - 12:11
İlçe Başkanlıklarına Atama

AK Parti'de Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Korgun, Kızılırmak, Kurşunlu, Orta ve Şabanözü ilçe başkanlıklarına atama yapıldı.

AK Parti Çankırı teşkilatlarında Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler sorası yaşanan geniş çaplı revizyonda daha önce istifaları alınan Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Korgun, Kızılırmak, Kurşunlu, Orta ve Şabanözü ilçe başkanlıklarına atama yapıldı.


AK Parti Genel Merkezinde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Erkan Kandemir, Bölge Koordinatörü Mustafa Köse, İl Koordinatörü Ayhan Salman ve Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan’ın yer aldığı komisyon öğleden sonra ilçe başkan adaylarını sırayla mülakata aldı.

İlçe ilçe gerçekleştirilen mülakatların ardından AK Partiyi yerel seçimlere götürecek olan ilçe başkanları belli oldu. Atkaracalar İlçe Başkanlığına Yücel Erten, Bayramören İlçe Başkanlığına Serdal Kale, Çerkeş İlçe Başkanlığına Furkan Altuntaş, Eldivan İlçe Başkanlığına Şüayip Gümüş, Korgun İlçe Başkanlığına Ali Özen, Kızılırmak İlçe Başkanlığına Besim Akça, Kurşunlu İlçe Başkanlığına Abdullah İpek, Orta İlçe Başkanlığına Alpaslan Demirkapı, Şabanözü İlçe Başkanlığına Yüksel Yarbaşı atandı. AK Partide Merkez, Yapraklı ve Ilgaz İlçe Başkanları ise koltuklarını koruyan isimler oldu.

Bu haber 2743 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum