AK Parti Teşkilatı 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü Kutladı

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Teşkilatı 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü Kutladı
26 Kasım 2023 - 08:31 - Güncelleme: 26 Kasım 2023 - 08:36
AK Parti Teşkilatı 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü Kutladı

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan ve beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle okulları ziyaret ederek öğretmenlerin günlerini kutladı.

Dr. Refik Saydam İlkokulu, Mehmetçik Ortaokulu, İsmet İnönü Ortaokulu, Güneş İlkokulu, Şehit Yüksel Kapdan İlkokulu'nu ziyaret ederek burada bulunan öğretmenlerin gününü kutlayan İl Başkanı Koray Erdoğan, "24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle kıymetli öğretmenlerimizin gününü kutladık. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ilk öğrenim ve hayatları boyunca rehberlik eden öğretmenlerimizle hasbihal etme imkanı bulduk. Değerli öğretmenlerimize emekleri ve hoşsohbetleri için teşekkür ediyorum. Bu vesile ile de tüm öğretmenlerimizin günlerini kutluyorum. İyi ki varlar." İfadelerine yer verdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan kutlama mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda İl Başkanı Erdoğan, "En değerli varlıklarımız olan evlatlarımızı emanet ettiğimiz, onlara doğruyu, yanlışı, iyiyi, güzeli gösteren, öğreten, ülkemizin dört bir köşesinde büyük bir azim ve özveriyle görev yapan değerli öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü en içten duygularımla kutluyorum. Dünyanın en kutsal mesleklerinden birisi olan öğretmenlik, sabır, sevgi, hoşgörü ve fedakârlık isteyen saygın ve onurlu bir meslektir. Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, "Öğretmenler Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır." sözüyle öğretmenlik mesleğinin ve öğretmenlerimizin önemine işaret etmiş, çocuklarımızın geleceğine yön veren, şekillendiren kıymetli öğretmenlerimize de büyük ve önemli görevler yüklemiştir.

Yaşantımızda saygın bir yeri olan, sevgi ve şefkat dolu yaklaşımlarıyla yavrularımızın yolunu aydınlatan, bilgi ve beceri ile donatan değerli öğretmenlerimiz büyük ve güçlü Türkiye yolunda görevlerini her zaman büyük bir sorumluluk bilinciyle ve azimle yerine getirmektedirler. Toplumun gerçek mimarı olan öğretmenlerimizin eğitici öğretici kimlikleri ile yaratacağı nesiller büyük devletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine taşıyacak, ülkesini, devletini, milletini seven, milli manevi değerlere bağlı, bilim ve teknolojiyi önceleyen, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, sorumluluk sahibi çocuklarımız ve gençlerimiz sayesinde devletimiz, hedeflerine kararlı ve emin adımlarla ulaşacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimizin gününü kutluyorum." İfadelerine yer verdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sadık Çendek kutlama mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda İl Başkanı Çendek, "Birlik ve beraberliğimizin teminatı, ülkemizin geleceğine yön verecek olan öğretmenlerdir. Bu sebeptendir ki; öğretmenlerimiz gençliğimizin, geleceğimizin, ülkemizin umutlarının ve ideallerinin tam ortasında yer almaktadır.

Güzel ülkemizin her ücrasında büyük bir fedakarlıkla görev yapan, çocuklarımızı, gençlerimizi aklın, bilginin, ahlakın ve vicdanın rehberliğinde fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şekilde yetiştirmek için gayret eden öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum. Başta eğitim şehitlerimiz olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum." İfadelerine yer verdi.

Bu haber 1396 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum