Ali Kör İle Şehriban Tevge, Muhteşem Bir Düğünle Hayatlarını Birleştirdi

Bu özel günde değerli dostlarını aralarında görmekten mutluluk duyan Kör ve Tevge aileleri davetliler ile yakından ilgilendiler.

Ali Kör İle Şehriban Tevge, Muhteşem Bir Düğünle Hayatlarını Birleştirdi
26 Temmuz 2021 - 09:50 - Güncelleme: 26 Temmuz 2021 - 09:57
Bir Yastıkda Kocayın

Çankırı’nın tanınan ve sevilen ailelerinden (
Merhum) Hakan ve Zehra Kör’ün’un oğlu Ali ile Ayşe Şehriban dünya evine girdiler.


Bizim Çankırı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Kör ile Şehriban Tevge, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

(Merhum) Hakan ve Zehra Kör’ün oğlu, Bizim Çankırı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Kör ile İl Özel İdaresinde çalışan Hasan ve Sultan Tevge ailesinin kızı Şehriban Tevge dün Hacı Aile Dinlenme Tesisleri Düğün Salonunda yapılan görkemli bir tören ile evlendi.

Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Düğün Salonunda gerçekleşen düğüne Çankırı’nın önde gelen isimleri ve ailelerin çok sayıda davetlisi çiftlerin mutluluğuna şahitlik ettiler. Bu özel günde değerli dostlarını aralarında görmekten mutluluk duyan Kör ve Tevge aileleri  davetliler ile yakından ilgilendiler.

Gerçekleştirilen düğün törenine AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ve partililer, CHP İl Başkanı İlhan Tekin ve eşi, Kurum müdürleri, daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, gazeteciler, Kör ve Tevge aileleri ile isimlerini tek tek sayamadığımız çok sayıda davetliler katıldı.

Çiftin Nikâh Şahidi Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen

Koronavirüs tedbirleri kapsamında davetliler, maskeleriyle birlikte sosyal mesafe kuralına göre katılım sağladı. Çiftin nikah şahidi olan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, aile cüzdanını Şehriban Kör’e verdi.

www.haberci18.com İnternet Medya Yazı ailesi olarak, “Bizim Çankırı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Kör ve Şehriban Kör’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz.”

Bu haber 5598 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum