Alternatif Bulvar Projesi

“Alternatif Bulvar” projesini açıklayan AK Parti Adayı Hüseyin Filiz, şimdi de hükümet konağı ve çevresini rahatlatacak köprülü kavşak projesini ortaya koydu.

Alternatif Bulvar Projesi
04 Şubat 2024 - 21:39 - Güncelleme: 04 Şubat 2024 - 21:42
AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz, Valilik, Adliye, Emniyet Müdürlüğü ve çok sayıda okulun bulunduğu bölgenin trafik sıkışıklığını tamamen oradan kaldıracak projesini açıkladı.

Mahalli idareler seçimi yaklaşırken Filiz de Çankırı’nın gelişmesine önemli katkıları olacak projelerini açıklamaya devam ediyor. Önceki gün Çankırı kamuoyunda heyecan yaratan “Alternatif Bulvar” projesini açıklayan AK Parti Adayı Hüseyin Filiz, şimdi de hükümet konağı ve çevresini rahatlatacak köprülü kavşak projesini ortaya koydu.

Hükümet konağı bölgesine büyük prestij sağlayacak olan proje kapsamında Çankırı-Ankara yolu yapımı devam eden çevre yolu ile birleşecek. Kamu kurumlarında çalışan personellerin mesai çıkışlarında oluşturduğu trafik sıkışıklığını da giderecek olan proje ile kırmızı ışıklarda oluşan uzun kuyruklar yok olacak. Trafik kazası risklerini de ortadan kaldıracak proje şehrin Ankara tarafından girişinde de estetik bir görüntü sağlayacak.

Proje hakkında konuşan AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz, “Bu projeyi Hükümet Konağı bölgesinde oluşan trafik yoğunluğunu gidermek ve şehir içerisindeki bütünlüğü sağlamak için hazırladık. Bu dev projemiz ile Çankırı’mızın prestijini daha da yükselteceğiz. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Bu haber 4573 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Serkan
  3 ay önce
  ben bu belediye başkan adaylarını anlamıyorum. arkadaş yapacam dediğin kavşağın kentte olan artı ve eksilerini araştırmadan. gerekli incelemeler fizibileteler yapılmadan seçim öncesi vaat edilen projeler bu memleketin başına dönülmez işler açmaktadır. şurda trafik sıkıştı çözelim çözelim de trafiğin kaynağı ne önce ona bakmak lazım; binaların altında otopark yok, mahallelerde otopark yok araç sayısı fazla yol boyu parklanmalar söz konusu bunlara çözüm bulmak yerine kavşak yapayım çözülsün. kavşak yapmakla alt geçit yapmakla trafik çözülmez, bireysel araç kullanımını minimize etmek gerekir toplu taşımaya yönlendirmek lazım. yer altı otoparklar yapılmalı 3-4 katlı olmalı yani adam akıllı kenti bir bütün olarak düşünüp imar planları yapılmalı ve bu plana bağlı kalınmalıdır. vesselam..
 • Çankırısever
  3 ay önce
  Çok başarılı bir proje. Hüseyin Filiz başkanımızı tebrik ediyoruz. ????????
 • çankırılı genç
  3 ay önce
  Memleket gelişsin istiyorsanı Hüseyin Filiz’i destelememiz lazım. Alternatif bulvar ve valiliğin orada ya yapılacak olan proje şehir içi trafiği çok rahatlatıcak bir proje akşam 17:00 da şehir içinde o kadar yoğun bir trafik oluyor ve uzun kuyruklar oluyor herkes mağdur acil bir durum olsa ambulans geçemiyor şimdiye kadar yapılması gerekiyordu sözde mevcut başkan yapıyordu herkese bir bal çaldı gerisi yok 4 sene yattı son 1 sene çalıştı.
 • fatih
  3 ay önce
  Filiz başkanım şu anayola ışık kavşak koymaktan vazgeçin adliye emniyet kavşağına battı çıktı harika olur. Bu yazıyı okuyan gazeteci beyefendi. Rica etsem bu konuyu yetkili mercilere iletir misiniz? Terminal alt geçidi diye yapılan projede mutlaka YAPILMAMASI GEREKEN PROJE. Oraya battı çıktı olacaksa anayol batırılmalı.
 • Tuncay Hoca
  3 ay önce
  Yapılırsa ki Hüseyin Filiz bey bu işin üstesinden gelir gecikmiş fakat çok güzel bir proje olacaktır. Ulaştırma Bakanlığı ile iyi diyalog kurulursa oldukça maliyetli olan bu projenin kabul göreceğinden eminim. Çankırı trafiğini çok rahatlatacak bir proje olacaktır. Haydi kolay gelsin Sayın Filiz.Vesselam...
 • Adam gibi adam
  3 ay önce
  Atıp tutmak çok kolay ama nedense icraat yooook
 • Musa Kaya
  3 ay önce
  22 yıldır çevre yolu bekliyoruz. Kenbağ mevkiindeki yapilan köprü yıkıldı. Uluyazı tarafı göçtü tekrar yapildi. Yazık günah