Küçük Sanayi Sitesinde 1. Etap Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Yapılan işin, verilen emeğin kötüsü olur mu? Çamurdan kurtulduk. Yıllardır sanayinin çilesiydi. Maşallah başkanımıza, belediyemize.

Küçük Sanayi Sitesinde 1. Etap Asfalt Çalışmaları Tamamlandı
16 Aralık 2021 - 10:26 - Güncelleme: 16 Aralık 2021 - 10:35
Küçük Sanayi Sitesinde Çalışmaları

Küçük Sanayi Sitesinde başlatılan üst yapı çalışmalarının ilk etabı tamamlandı. Kanalizasyon ve yağmur suyu hat çalışmasını takip eden üstyapı çalışmalarında sıcak asfalt serimi yapıldı.


Çankırı Belediyesi, Küçük Sanayi bölgesinin ihtiyaçları ve sanayi esnafının istekleri doğrultusunda altyapı ve üstyapı çalışmalarını sanayi sitesine kaydırdı.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından altyapı çalışmalarının tamamlandığı alanlarda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince üstyapı çalışmaları da tamamlandı. Yol kaplama ile başlayan çalışmalarda 2000 ton plent-miks temel malzemesi ile 2000 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Çalışmaların her aşamasını sanayi esnafı da takip etti.


ÇASKİ ekiplerinin kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarını sürdürdüğü 2. etabın tamamlanmasının ardından üstyapı çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

Başkan Esen Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Küçük Sanayi Sitesindeki çalışmaları sanayi esnafına “Olmuş mu” sorusunu yönelttiğimizde, Olmamı Maşallah başkanımıza, belediyemize. Allah için güzel oldu başkanımız varolasın. Yapılan işin verilen emeğin kötüsü olur mu?Çamurdan kurtulduk. Yıllardır sanayinin çilesiydi. Daha çok sanayideki esnafların ve sanayiye yolu düşen insanların çilesiydi, şükür yapıldı emeği geçenden Allah razı olsun.” İfadelerini kullandılar.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, tamamlanan alanlardaki çalışmaları yerinde inceleyerek sanayi esnafını ziyaret etti. Hayırlı ve bereketli işler dileyen Esen, esnafla bol bol sohbet etti. Sanayi esnafı, Esen’e çay ve kahve ikram ederek yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu haber 2262 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum