ASKİ'de Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Hemşehrimiz İbrahim Boyacı Vefat Etti

Çankırı Çivi köyü sakinlerinden merhum Mustafa Boyacı’nın oğlu, Cemalettin ve İsa Boyacı’nın kardeşleri, 1986 doğumlu İbrahim Boyacı hayatını kaybetti.

ASKİ'de Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Hemşehrimiz İbrahim Boyacı Vefat Etti
01 Eylül 2019 - 17:26

Boyacı Ailesinin Acı Günü

 

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Çankırı Çivi köyü sakinlerinden merhum Mustafa Boyacı’nın oğlu, Cemalettin ve İsa Boyacı’nın kardeşleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından ASKİ'de güvenlik görevlisi olarak çalışan Çankırı Merkez'e bağlı Çiviköy nüfusuna kayıtlı 1986 doğumlu İbrahim Boyacı üzerine zimmetli silahı ile çalıştığı kurumda kafasına sıkarak yaşamını sonlandırdı.

 

Merhum İbrahim Boyacı'nın naaşı Ankara'dan Çankırı'ya getirilerek Çankırı Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü gasilhanesine konuldu.

 

Cenazesi 01.09.2019 Pazar günü İkindi namazına müteakip Çivi Köy Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Çivi Köy aile kabristanında toprağa verildi.

 

Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, yüce yaradan dan sabırlar vermesini niyaz ederiz. Mekânı cennet olsun. Âmin.

 

Edinilen bilgilere göre hemşehrimiz İbrahim Boyacı'nın 31.08.2019 Cumartesi günü çalıştığı kurum olan ASKİ'de mesai bitiminde girdiği soyunma kabininde kafasına sıkarak yaşamını sonlandırdığı öğrenildi. Hayatını intihar ile sonlandıran İbrahim Boyacı'nın evli olduğu bilgileri de aktarıldı.

 

Merhum İbrahim Boyacı

Bu haber 8697 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum