Aslan Çağdaş Terminal İşletmeciliği Ltd. Şti'nden Açık Teşekkür

Aslan Çağdaş Terminal İşletmeciliği Ltd. Şti Belediye Başkanımız Sn. İsmail Hakkı Esen’e Açık Teşekkür Etti.

Aslan Çağdaş Terminal İşletmeciliği Ltd. Şti'nden Açık Teşekkür
29 Temmuz 2021 - 18:12 - Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 21:49
Açık Teşekkür

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin ihale süresinin dolmasının ardından, Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’in “Vatandaşlara daha iyi ve daha konforlu hizmet sunabilmek için şehirlerarası otobüs terminali işletmeciliğini Belediye bünyesinde yapacağız” açıklamasını büyük bir sevinçle karşıladık.

Bilindiği üzere, Mart 2020’den bugüne devam etmekte olan Pandemi ulaştırma sektörünü de etkilemiştir. Bu süreç dâhilinde şehirlerarası ulaşıma getirilen tedbirler neticesinde yaklaşık 5 Ay sektörün kapalı kalmış olmasına rağmen Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen bizleri yalnız bırakmamıştır.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” Sloganını kendisine ilke edinen Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’e, bu zorlu süreçte 6 ay boyunca kiramızda sağladığı %50 indirimle bize verdiği büyük destek için teşekkür ederiz.

Yıllık 2 Milyon TL ye dayanan belediye kira ödemesi ve yaklaşık yıllık 1 Milyon TL de işletme maliyeti olan Şehirlerarası Otobüs Terminalimizin işletmeciliğinin yükünü üzerine alarak belediye kaynakları ile yapacak olması bizler tarafından takdir ile karşılanmaktadır.

5 yıllık işletme maliyeti yaklaşık 15 Milyon TL’nin üzerinde olan bu büyük yük ve sorumluluğu biz özel sektörün üzerinden alan Başkanımız, bu vesile ile bir kez daha özel sektörün yanında olduğunu açıkça göstermiştir.

Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen in aldığı bu karar ile birlikte, bizlere kazandırmış olduğu maddi ve manevi gücü, Çankırı’lı hemşerilerimizin şehirlerarası ulaşım hizmetlerini daha sağlıklı alabilmesi için harcayacağımızdan değerli halkımızın hiç şüphesi olmasın.

2016 Yılında işletmesini üstlendiğimiz, sorumluluk sahibi ve çalışkan bir ekiple Pandeminin getirdiği tüm olumsuzluklara rağmen Çankırı Belediyemizin kira gelirlerine yaklaşık 10 Milyon TL gibi bir katma değer sağladık.

5 yıldır başarı ve özveri ile yürütmekte olduğumuz Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminali işletme görevimizi, Belediyemiz yönetimine teslim etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Göreve geldiği ilk günden beri Çankırı’mıza büyük hizmetler sunan Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Saygılarımızla,           

Aslan Çağdaş Terminal İşletmeciliği Ltd. Şti

Bu haber 4055 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Lütfen daha ciddi olunuz
  1 ay önce
  Bu mesajı hiç beğenmedim. Sanki dalga geçilmiş insanla. Kazandıklarınız için Şükürler olsun diyebilirsiniz.
 • ihtiyar delikanlı
  1 ay önce
  Yıllık 2 milyona dayanan kira bedeli demiş arkadaş, belgesi varsa gösterirse seviniriz
 • Çankırılı
  1 ay önce
  Artık farklı firmalar görebileceğiz demekki. En azından fiyatlarda bir düşüş olur. Çankırılı olarak biz teşekkür ederiz.
 • Mehmet
  1 ay önce
  Baştan sona ironi (alaylı anlatım) kokuyor, demek ki neymiş; otobüs işletmecileri de edebiyat okumuşlar.