Atasun Optik Çankırı'da Açıldı

Atasun Optik, son olarak Çankırı’da açtığı yeni şubesiyle mağaza ağına bir yenisini daha ekledi.

Atasun Optik Çankırı'da Açıldı
06 Kasım 2021 - 13:04 - Güncelleme: 06 Kasım 2021 - 13:20
İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, Çankırı’da açılan yeni hizmet noktasıyla yaygın mağaza ağına bir yenisini daha ekledi.

Yaygın mağaza ağı ve güçlü e-ticaret altyapısı ile dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyatlarla sunan Atasun Optik, Türkiye’nin dört bir yanına yeni mağazalar açarak hizmet noktalarını büyütmeye devam ediyor. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, son olarak Çankırı’da açtığı yeni şubesiyle mağaza ağına bir yenisini daha ekledi.

İşimizin merkezinde müşterilerimizin memnuniyeti var

Her kesimden insanın kaliteli bir görüşe ulaşabilmesi hedefiyle Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veren Atasun Optik’in 31.10.2021 tarihinde gerçekleşen Çankırı Cadde mağaza açılışına Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç’ın yanı sıra Atasun Optik Yöneticileri katıldı.

Açılışta konuşan mağaza müdürü Hatice Nur Gökmen şu değerlendirmelerde bulundu: “Türkiye’de sektörünün öncüleri arasında yer alan bir marka olarak Atasun Optik’in hizmetlerini Çankırılılar ile buluşturmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız işin merkezine her zaman için müşterilerimizin memnuniyetini alıyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni şubemizde de güler yüzlü, alanında uzman, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt, Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Esen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç ilimizde faaliyet gösterecek olan Atasun Optik işyeri açılışını gerçekleştirdiler. Bu açılış töreni ile ticari hayatına başlayan işletmeci Sayın Sultan Başyayla'ya www.haberci18.com İnternet Medyası olarak da başarılar diler, bereketli ve bol kazançlar temenni ederiz.

Atasun Optik Hakkında

Atasun Optik, 2007 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. 2018 yılında, sadece güneş gözlükleri ve aksesuar alanında hizmet veren Solaris markasını da Türkiye’ye taşıyan Atasun Optik, Türkiye’nin dört bir yanında milyonlarca müşteriye güler yüzlü ve deneyimli ekipleriyle hizmet veriyor. “Sektöründe en çok tavsiye edilen perakende lideri” olma vizyonu ve “iyi görme ve görünmeyi herkese ulaştırma” misyonuyla çalışan Atasun Optik, 50’ye yakın dünya markası ve 2000’e yakın ürün çeşidini müşterileriyle buluşturuyor. Atasun Optik, 2 yıl garanti, 30 günde değişim imkânı ve mağazalardan yapılan alışverişlerde 7 günde, internetten yapılan alışverişlerde 14 günde iade gibi hizmetlerini de müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bilgi için: Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / atasunoptik@artipr.com.tr
Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk No:5 Şişli-İstanbul Türkiye Mersis No: 0455032919100010 / Ticaret Sicil No: 641790
W www.atasunoptik.com.tr

Bu haber 3721 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum