Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü Yıl Sonu Kampında

İlimiz Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü öğrencileri yıl sonu kapanış kampı düzenlediler.

Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü Yıl Sonu Kampında
09 Temmuz 2024 - 11:17 - Güncelleme: 09 Temmuz 2024 - 11:21

Yıl Sonu Kampında

Yaz tatili etkinlikleri kapsamında İlimiz Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü öğrencileri yıl sonu kapanış kampı düzenlediler.

Kamp, İzci Liderleri Cengiz Koca, Şafak Yılmaztürk liderliğinde ve  İsmail Emre Erdoğan, Mehmet Gümüş, Seda Çalman ve Selin Erdoğan öğretmenlerimizin katılımıyla Yapraklı Hazım Dağlı Tabiat Parkı’nda düzenlendi.


“Teknolojiden uzakta, doğayla iç içe" sloganıyla gerçekleştirilen kampta izciler doğa yürüyüşü, hayk, gece yürüyüşü eğitimleri aldılar. Çadır kurarak uyku tulumu ile sabahladılar. Bedensel aktivite esaslı oyunlar oynadılar ve gün sonlarında hazırladıkları etkinlikleri sunarak verimli ve eğlenceli zaman geçirdiler. Yıl sonu kampından bir hayli memnun kaldıklarını dile getiren öğrenciler, İzcilik Kulübü sayesinde sosyalleşme imkanı bulduklarını ve kendilerini disiplinli yaşam koşullarına daha iyi adapte ettiklerini ifade ettiler.

Teknoloji bağımlılığının giderek arttığı, bedensel etkinliklerin değerinin daha çok anlaşıldığı günümüzde bu kampı gerçekleştiren öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.


Bu haber 674 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum