Çankırı Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Av. Ahmet Ersoy Oldu

Bugün bizleri bir araya getiren meclisimizin kurulmasında emeği geçen Kurucu Başkanımız Bahadır Kalaycı ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine, meclis başkanımız...devamını okuyunuz.

Çankırı Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Av. Ahmet Ersoy Oldu
27 Kasım 2023 - 11:47 - Güncelleme: 27 Kasım 2023 - 12:20
Çankırı Barosu Genç Avukatlar meclisi 3. Olağan Genel Kurul toplantısı Çankırı Adliyesi Konferans Salonunda yapıldı. 34 Kişinin oy kullandığı genel kurulda tek aday olan Av. Ahmet Ersoy Çankırı Barosu Genç Avukatlar Meclisinin yeni başkanı oldu ve görevi Av. Şaban Eren Ayhan’ dan devraldı.

Genç Avukatlar meclisi yeni Başkanı Av. Ahmet Ersoy’ un konuşması;

“Kıymetli Baro Başkanım, Kıymetli Meclis Başkanım, Sayın Divan, kıymetli meslektaşlarım ve değerli misafirler meclisimizin 3. Seçimli Olağan Genel Kuruluna hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

2019 yılında genç avukatların sesi olmak, mesleki problemlerin tespiti ile çözümüne katkı sağlamak amacıyla kurulan meclisimiz amaçları doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Bizler de mesleğe başladığımız günden itibaren yaşadığımız, şahit olduğumuz maddi ve manevi sorunların çözümü için bu göreve talip olduk.

Seçim öncesi gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde sizlerin desteği ve değerli görüşleri yaşanılan sorunların çözülebileceğine olan inancımızı arttırdı. Görev süremiz içerisinde sizlerle paylaştığımız projeleri gerçekleştirirken, bu projelere yenilerini eklemek gayretinde olacağımızın sözünü veriyor, görüş ve önerileriniz doğrultusunda çalışmalarımıza yön vereceğimizin bilinmesini istiyoruz.

Meclisimiz tarafından gerçekleştirilecek tüm faaliyetler için birlik ve beraberlik içinde hareket etmek durumundayız. Bugün itibariyle 67 üyesi bulunan meclisimiz bu birlik ve beraberliği sağladığında temsil noktasında önemli bir güç haline gelecektir.

Bugün bizleri bir araya getiren meclisimizin kurulmasında emeği geçen Kurucu Başkanımız Bahadır Kalaycı ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine, meclis başkanımız Şaban Eren Ayhan ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.

Bu yıl hoş bir tesadüfle Genel Kurulumuz 24 Kasım Öğretmenler gününe rastlamış oldu. Bu vesile ile Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber 4712 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum