Av. Eylem Türkoğlu Hukuk Bürosu Açıldı

Eylem Türkoğlu Hukuk Bürosu Cumhuriyet Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. İkizler İş Merkezi, 4. Kat 18100 Merkez/Çankırı adresinde dualarla açıldı.

Av. Eylem Türkoğlu Hukuk Bürosu Açıldı
05 Ekim 2019 - 10:35 - Güncelleme: 05 Ekim 2019 - 13:07

Çankırı’da hizmet verecek hukuk büroları arasına bir yenisi daha eklendi.

 

Çankırı’nın tanınmış ailelerinden iş adamı Hüseyin Türkoğlu’nun kızı Av. Eylem Türkoğlu, Hukuk Fakültesinden mezun olmasının ardından Çankırı halkına hizmet etmek için çalışmalarını tamamlayarak kendi Hukuk Bürosunu açtı.

 

Çankırı Barosu avukatlarından A.v Eylem Türkoğlu’nun bürosu 04.10.2019 Cuma namazı sonrası, Cumhuriyet Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. İkizler İş Merkezi, 4. Kat 18100 Merkez/Çankırı adresinde dualarla açıldı. Çankırı’nın değerli  protokolü ve Türkoğlu ailesinin büyükleri  tarafından hukuk bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

 

Av. Eylem Türkoğlu tarafından kurulan hukuk bürosunun açılışına AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Baro Başkanı Av. Erkan Köroğlu, meslektaşları, ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Çankırı Baro Başkanı Avukat Erkan Köroğlu Ve Adalet Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir Çelik Başarılar Diledi

 

Eylem Türkoğlu Hukuk Bürosu açılışında konuşan Baro Başkanı Erkan Köroğlu genç meslektaşına başarılar dileyerek, “Biz Avukatlar savunmanın yegâne temsilcileriyiz. Bu hukuk bürosunda da üstün değerler için mücadele edilmesini diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun, genç meslektaşıma meslek hayatında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Hukuk Bürosu, Hukuk’un birçok alanında Çankırı halkına hizmet verecek.

 

Avukat Eylem Türkoğlu “Hayalimi kendi memleketim olan Çankırı’da, Çankırı halkına hizmet etmek yönünde şekillendirdim. Hukuk Büromuzun açılışına teşrif eden tüm büyüklerime, dostlarıma, aileme ve tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Açılışta konuşan Av. Eylem Türkoğlu misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlarken “Görevimi en adil şekilde ircaa etmek için kurmuş olduğum bu büronun açılışında hepinizi görmekten onur duyduğumu bilmenizi isterim. Görevimi bu mesleğin verdiği yükümlülük ve sorumlulukla en iyi şekilde ircaa edeceğimi kendime görev arz ettiğimi bilmenizi isterim. Bu günlere gelmemde eğitim öğretim ve iş hayatımda sürekli yanımda olan anneme, babama teşekkür ederim.”dedi.

 

Türkoğlu konuşmasına şöyle devam etti; Okuduğum yıllarda da hedefim, kendi işimi kendime ait bir büroda Avukatlık mesleğinin ruhuna uygun bir şekilde icra etmekti. Yargının savunma ayağını oluşturan Avukatlık, gerek taşıdığımız cübbedeki anlamlarla gerekse mesleğin tarihi gelişimiyle her zaman özel bir meslek olmuştur. Hayalimi kendi memleketim olan Çankırı da,  Çankırı halkına hizmet etmek yönünde şekillendirdim. Hedeflerime yaklaşmamda her zaman desteklerini yanımda hissettiğim aile büyüklerime ve bu güzel günümde yanımda olan ve açılışımıza iştirak eden herkese şükranlarımı sunuyorum.” Diyerek sözlerini bitirdi.

 

Şehrimizin tanınmış iş adamlarından Hüseyin Türkoğlu’nun kızı Avukat Eylem Türkoğlu'nun açmış olduğu Hukuk Bürosunun Çankırı’mıza hayırlı olmasını, kendisine hayırlı ve bereketli kazançlar sağlamasını temenni ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 4675 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum