Av. Merve Gökçe, Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Av. Merve Gökçe, “Çankırı için elimi taşın altına koyma kararı aldım, belediye meclisinde de şehrimin gelişimine katkıda bulunmak istiyorum” dedi.

Av. Merve Gökçe, Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
09 Aralık 2023 - 11:40 - Güncelleme: 09 Aralık 2023 - 11:43
Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

MHP’de Yerel Seçim için aday adaylığı başvuruları devam ediyor.


Av. Merve Gökçe İl Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. 

Gökçe yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Ben Avukat Merve Gökçe, 25 yaşındayım, evliyim ve Çankırılıyım. Lise eğitimimi Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlayarak 2016 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenci olarak eğitim hayatıma devam ettim.

Öğrencilik sürecinde okul kulüpleri, dernek ve vakıflar aracılığı ile pek çok sosyal faaliyete katıldım ve proje oluşum aşamasında görev aldım. 2021 yılında üniversiteden mezun olarak Çankırı Barosu’nda avukatlık yasal stajımı başlattım. Avukatlık stajı ve özel sektördeki deneyimim ardından Ağustos 2023 tarihinden itibaren Gökçe Hukuk&Danışmanlık Büromda Çankırı’da avukatlık hizmeti vermekteyim.


Av. Merve Gökçe, “Çankırı için elimi taşın altına koyma kararı aldım, belediye meclisinde de şehrimin gelişimine katkıda bulunmak istiyorum” dedi.

MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanı Av. Fatih Kaya; “İl Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Av. Merve Gökçe’ye hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Bu haber 5085 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yorum
    4 ay önce
    Öncelikle tebrikler. Türkiyenin zeytin dalı harekatına başladığında hatırlıyorum ermeni ,yunan ,amerika operasyona tepki göstermişti. Sonra içimizdeki bazı barolar Türk askerine karşı tavır aldılar. Kurtuluş savaşında kahraman çankırı halkının mücadelesi gibi çankırı barosu devletimizin yanında oldu. Bu ülkenin vatansever insanları sizinle gurur duyuyorum