Kimsesizlerin Babası Avni Öztürk Vefat Etti

Tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi’nde hayata tutunamayan Avni Öztürk’ün Covid-19’dan ölümü Çankırı’da ve memleketi Kırıkkale’de büyük acıya sebep oldu.

Kimsesizlerin Babası Avni Öztürk Vefat Etti
19 Mayıs 2020 - 04:09

Başın Sağolsun Çankırı, Başın Sağolsun Kırıkkale

Öztürk Ailesinin Acı Günü

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

Çankırı Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Silah Fabrikası çalışanlarından Avni Öztürk bir süredir tedavi altında olduğu Coronavirüs Covid-19 salgınından hayatını kaybetti.

Tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi’nde hayata tutunamayan Avni Öztürk’ün Covid-19’dan ölümü Çankırı’da ve memleketi Kırıkkale’de büyük acıya sebep oldu.

Çankırı’da kan bağış ilanı yapılan Avni Öztürk için bir çok vatandaş kan bağışı için seferber olmuştu.

Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Bedriye Karakoç, Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile, “Koruyucu Ailemiz Avni Öztürk Covid-19 mücadelesini kaybederek 18.05.2020 Pazartesi günü vefat etmiştir. Avni Öztürk kalbi güzel yiğit kardeşim 4 kimsesiz çocuğa baba olan değerli insan nur içinde yat inşallah çok üzgünüm çok.“ Dedi.

Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Koruyucu Aile ilan edilen ve 4 kimsesiz çocuğa babalık yaptığı öğrenilen Avni Öztürk’ün vefat haberi büyük bir üzüntüyle karşılandı.

Aramızdan ayrılan Merhum Avni Öztürk kardeşimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz. Rabbim safi ismiyle muamele eylesin, rabbim geride kalanlarına sabır İhsan eylesin mekânı cennet olsun. Amin.


Merhum Avni Öztürk kardeşimiz.
 
 

Bu haber 22294 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 11 Yorum
 • Kadir ÇELİK
  3 hafta önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
 • Recep YAMUÇ
  1 ay önce
  Allah Rahmet Eylesin gerideki ailesine sabır versin iş arkadaşım olan Avni Öztürk temiz kalpli insanları kırmayan kardeşimin mekanı cennet olsun.
 • Cankirili hasan
  1 ay önce
  Çok üzgünüm cokk. Gercekten degerli mütevazı alçak gönüllü bir kardeşimizi kayıp ettik. Sözün bittiği yer. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun rabbim nur içinde yatırsın. Sevenlerine sabri celil ihsan eylesin.
 • Mehmet SERİN
  1 ay önce
  Allah rahmet eylesin İnşaallah.
 • SELAMİ DEVECİ
  1 ay önce
  Mekanı Cennet Olsun İnşallah.
 • Mine
  1 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekan cennet olsun inşallah
 • Çankırılı
  1 ay önce
  Böyle güzel insanları yeryüzünden eksiltme Yarabbi... Sen rahmetinle muamele eyle, merhametinle avf eyle, mekanını cenbet eyle.. Ailesine sabır ihsan eyle...
 • Murat kedersiz
  1 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaallah
 • Ali YILDIRIM
  1 ay önce
  ALLAH Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet Olsun. Şehit Gazi Birliksen Sendikası Çankırı Şubesi
 • METİN KOÇ
  1 ay önce
  ALLAH Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet Olsun.
 • Ali Tütüncü
  1 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.