Aydoğdu Perde Mağazası Yeni Dekoru İle Çankırı'nın Hizmetinde

Aydoğdu Perde Mağazası Buğdaypazarı Mahallesi Ceylan Apt. No:2/A, 18100 Çankırı Merkez Adresinde Çankırı’ya, hemşehrilerine, müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyor.

Aydoğdu Perde Mağazası Yeni Dekoru İle Çankırı'nın Hizmetinde
11 Nisan 2021 - 16:56 - Güncelleme: 11 Nisan 2021 - 17:08
Çankırı’da uzun yıllardır Perde ürünleri ticareti, ayrıca perde modelleri ile de evleri muhteşem tül perde sarayına dönüştüren Aydoğdu Perde Mağazası Buğdaypazarı Mahallesi Ceylan Apt. No:2/A, 18100 Çankırı Merkez Adresinde Çankırı’ya, hemşehrilerine, müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyor.

Yeni imajı ile yenilenen Aydoğdu Perde Çankırı’da görülmemiş bir dizaynla hizmet vermeye devam ediyor.

Aydoğdu ailesi iş yerlerini konforlu bir şekilde dizayn ederek; müşteriler açısından olumlu düşünmelerini sağlayarak ve çok uzun yıllardır müşterilerinin güvenini kazanabilmiş olmanın mutluluğuyla birlikte ofis tasarımına giderek çok önemli bir dekora imza attılar.

İlimizde kaliteli ürünleri Çankırı halkı ile buluşturan Aydoğdu Perde iş yerini yeni dekor yaparak yukarıda açıkladığımız adreste yeni çehresiyle hizmete başladı, Aydoğdu Perde yeni yüzüyle de adından sıkça söz ettirecek. Çankırı bölgesinin en modern ve kaliteli Tül perde ve diğer çeşitler Showromunu açan Aydoğdu Tül Perde tüm dekorasyonunda büyük bir titizlik göstererek dikkatleri üzerlerine çekmeyi bildiler.

Aydoğdu Tül Perde İşletme Sahipleri İlhan Aydoğdu ve Erhan Aydoğdu, Tül ve Perde sektöründe Çankırı halkına kaliteli ürünleri ile uzun yıllar kendilerini ispatlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Aydoğdu Kardeşler, “Hedefimiz Çankırı’da yakaladığımız başarıyı daha da üst seviyelere çıkartmak. Bizler her zaman hedeflerimiz doğrultusunda çalışarak müşterilerimizin bizden beklentilerini yerine getirdik. Müşterilerimizi güler yüzlü hizmetimizle karşılayarak onların beklentilerini karşıladık. Şimdi iş yerimizin yeni yüzüyle hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Tül ve Perde sektöründe ilk sırada olduğumuzu müşterilerimizin bize olan teveccühleri ile her zaman ispatlıyoruz, ayrıca bütün esnaf kardeşlerimizin işleri, güçleri rast gitsin, şu Covid-19 illetinden top yekün bir an önce kurtulalım” dediler.

Unutmayın eviniz Aydoğdu Tül Perde ile sizlerle birlikte olmaktan gurur duyacaklardır. Aydoğdu Perdeye uğramak menfaatiniz içindir.

Telefon: 0.376. 213 20 21

Bu haber 4007 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum