Aylardır Başhekimsiz Kalan Hastanemizin Yeni Başhekimine Sesleniyoruz (Özel Haber)

Admin Çelik, “Amacımız sağlıkta ve tüm hizmetlerde kaliteden ödün vermeden vatandaşa sağlıklı bir hizmet sunmak, sundurmak, hasta ve çalışan memnuniyetini de en yüksek seviyeye çıkarmaktır."

Aylardır Başhekimsiz Kalan Hastanemizin Yeni Başhekimine Sesleniyoruz (Özel Haber)
01 Ekim 2019 - 09:35 - Güncelleme: 01 Ekim 2019 - 09:59

Yeni Başhekimden Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’a Ziyaret

 

Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni atanan Op. Dr. Arif Aslan, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Valimiz Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başhekim Aslan’a İlimizde yapacağı çalışmalarda başarılar diledi.

 

Başhekim olarak acilen kollarınızı sıvamalısınız. Ziyarette edeceksiniz, ziyarette edileceksiniz bu olmazsa olmazlardandır. Ama ve lakin lütfen vitrinlere oynamamalısınız, oturmanın, oyalanmanın zamanı değil. Şayet bu koltuğa hizmet için oturduysanız sorunlarımıza çözüm için bir neşter vurmayı sizden de bekliyoruz.

 

Şehrimize Sadık Kalalım!

 

Bu çapta bir hastanenin bu kadar uzun süre tepe yöneticisiz kalması kabul edilemez bir durumdur. İvedilikle çözümü gereklidir. Hizmet aksamaları hastaneyi gezen her gözün saptayabileceği aşamaya gelmiştir. Şehrin hastanesinde bu kadar önemli görevlerde ki bazı doktorlar ya istifa ediyor; ya da Çankırı’dan gidebilmek, kaçmak için fırsat bekliyorlardı. Acaba neden? Yerlerine neden atama yapılmıyor du? Bu şehir bu kadar sahipsiz mi? AKP’nin sağlıkta devrim yaptığının göstergesi işte. Hangi milletvekili bu konu hakkında tek kelime laf etti? Şehri kendini bilmez sendikacılara teslim ederek kenara çekinilmedimiydi?

 

Çankırı’nın Acilen Çevre Yolu ve Yeni Yapılması Düşünülen Şehir Devlet Hastanesine İhtiyacı Var!!!

 

Başhekimlik görevinin vekâleten yürütüldüğü hastanede, başta sağlık hizmetleri olmak üzere idari ve teknik hizmetlerde ciddi aksamaların yaşandığını ileri sürerek özel haberlere yer vermiştik. Haberlerimizden sonra tabii ki bazı önemli gelişmeler oldu.

 

İktidar kanadı milletvekillerinin, Çankırı Devlet Hastanesi’nin bu kadar uzun süredir yönetim boşluğu yaşamasının yarattığı sorunlarının son bulması için çaba göstermelerini istemiştik. Sonuçta bunda da başarılı olduk diyebiliriz.

 

Yaranlar Diyarı Çankırı’mızın Yetkililerinin Dikkatine

 

Şehrimiz İçin Herkesi Taşın Altına Sokmaya Davet Ediyoruz. 18 Senedir Kentimizde sürdürdüğünüz zevk ve sefalarınız son bulsun, hizmet için yarışın, çalışın istiyoruz.

 

Çankırı Devlet Hastanemize başhekim olarak atanan Op. Dr. Arif Aslan hocaya Çankırı Adalet Ve Kalkınma Partisi Milletvekilleri, İl ve Merkez İlçe Başkanları, Gençlik Kolları Başkanı hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmuş-(lar). Ziyaretler devam ederken asıl meseleler konuşuldu mu acaba? Yoksa her zaman olduğu gibi yine vitrinlere oynanarak hatıra pozumu verildi?

 

Bu Sorunları Biz Değil Onlar (Yetkililer) Çözecek

 

Biz gazeteciler yazacağız, yetkililer sorunları ortadan kaldıracak. Kimsede bizi tehdit etmeye kalkmayacak. Bedeli ne olursa olsun hazırız.

 

Asıl mesele Çankırı Devlet Hastanesinde dönen sendika yolsuzlukları, doktor eksikliği, şehrimiz hastanesinde geçmiş dönemlerde açık bulunan ve doktoru olan bazı bölüm ve poliklinikleri kimler kapattı, kapattırdı, doktorları bu şehrimizde kim veya kimler kaçırttırdı hesabını sorarak ihtiyaç duyulan bölüm ve poliklinikler açılacak mı, tıbbi cihazların garip bir şekilde arızalanıp hastaların özel hastaneye yönlendirilmesi, hastaların başka şehirlere sevklerini durdurabilmesi, hastanenin temizliği, hastanede yatan hasta ve refakatçilerine verilen yemekleri yenilebilir hale getirebilecek mi? Hastane otoparkında yaşanan otopark keşme keşliği gibi acil konulara çare olacak mı? Halkı ilgilendiren sorunları, konuları çözebilecek mi Sayın başhekim?

 

www.haberci18.com İnternet Medyası ve admini Mustafa Çelik olarak şehitler, yaranlar diyarı Çankırı’mız için sorumluluklarımızı omzumuza yüklediğimizi çok iyi biliyor ve yolumuzdan da çıkmayarak davamızda haklı mücadelemizi yaparak vatandaşa en iyi hizmeti sunmak, sundurabilmek için var gücümüzle çalışacağımızı dile getirip and içmiştik. Yılmayarak, korkmayarak üzerimize oynanan her türlü kötü oyunları da bozarak şehrimiz ve insanları menfaatine olan tüm konuları masaya yatırıp aralıksız olarak çalışmalarımıza, yazıp-çizmelerimize devam ediyoruz.

 

En Tehlikeli İnsan Yapılan iyiliği Unutup Nankörlük Yapandır

 

www.haberci18.com İnternet Medyası ve admini Mustafa Çelik olarak, “Amacımız sağlıkta kaliteden ödün vermeden vatandaşa sağlıklı bir hizmet sunmak, sundurmak, hasta ve çalışan memnuniyetini de en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Hastanemiz hem hasta memnuniyetinde hem çalışan memnuniyetinde her geçen gün geriye gitmektedir. Allah bizi liyakatsız yöneticilerden kurtarsın başka bir şey istemeyiz….. Bazıları, (malum birileri) gibi yağcılık, yalakalık, ispiyonculuk, yandaşlık, ayrımcılık, nankörlük, kahpelik yapmadan gazeteciliğimize, mücadelemize devam edeceğiz.” diyoruz. 

 

 

 

 

 

Bu haber 3455 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • çankırılı
    5 ay önce
    Çevre yolu ne oldu acaba yapılmayacak mı? Yoksa birileri mi engelliyor? Allah rızası için takip eden yapılmasına uğraşan var mı? Çok merak ediyoruz.