Çerkeşli Hemşehrimiz Tuğçe Pelit Demiryaran Kadın Cinayetine Kurban Gitti

İstanbul’da yaşayan 33 yaşındaki Turan Demirayan dün gece saatlerinde polisi arayarak, 28 yaşındaki Öğretmen olan eşi Tuğçe Demiryaran’ı boğarak öldürdüğünü söyledi.

Çerkeşli Hemşehrimiz Tuğçe Pelit Demiryaran Kadın Cinayetine Kurban Gitti
20 Ocak 2020 - 23:11 - Güncelleme: 20 Ocak 2020 - 23:30

Çankırı, Çerkeş ilçesi Kadıözü köyü nüfusuna kayıtlı öğretmen Tuğçe Pelit Demiryaran kadın cinayetine kurban gitti.

İstanbul’da Tuğçe Demiryaran evli olduğu Turan Demiryaran tarafından öldürüldü.

İstanbul’da yaşayan 33 yaşındaki Turan Demirayan dün gece saatlerinde polisi arayarak, 28 yaşındaki Öğretmen olan eşi Tuğçe Demiryaran’ı boğarak öldürdüğünü söyledi. Eve gelen polis ekipleri, Demirayan’ı gözaltına alırken, Tuğçe’nin cenazesi sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı.

Hürriyet’in haberine göre Demiryaran, polis merkezindeki ifadesinde, Tuğçe ile daha önce boşanma aşamasına geldiklerini ancak bir süre önce yeniden barıştıklarını söyledi.

Polis eve geldiğinde Turan Demiryaran’ın elinde bıçak vardı. Sol bileğinden kan akıyordu. Elindeki bıçak alındı. Eşi hareketsiz yatıyordu. Turan Demiryaran polise, “Boğarak öldürdüm, kendimi de öldürmek istedim” dedi.

Ayrıca kadını öldürdükten sonra da bıçakla bileğini kestiğini söyleyen Demiryaran’ın emniyetteki işlemleri sürüyor.

Tuğçe Pelit Demiryaran Çankırı, Çerkeş ilçesi Kadıözü köyünde toprağa verildi.

Olayın Gerçekleşmesi:

Ayrılıp Barıştığı Karısını Boğdu

Çocuklarının Gözü Önünde

Cinayet sırasında 5 yaşındaki oğulları da evdeydi. Polis ve eve gelen sağlık ekipleri Tuğçe Demiryaran’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Boğazında morluklar vardı. Turan Demiryaran, polis merkezindeki ifadesinde, “Eşimle daha önceden yaşadığımız anlaşmazlıklar nedeniyle boşanma aşamasına gelmiştik. Bir süre ayrı yaşadık. Eşimle tekrar bir araya geldik. Eşimin telefonunda erkek fotoğrafları görünce kendisine sordum. Ayrı yaşadığımız dönemde görüştüğünü söyledi. Tartışmaya başladık. Kaldıramayacağım laflar söyledi. Ben de kendimi kaybettim. Boğazını sıkmaya başladım. Bir süre sonra hareketsiz kalınca bıraktım. Öldüğünü düşünerek mutfaktan aldığım bıçakla sol bileğimi kestim” diye konuştu.
 

Bu haber 5653 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum