Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Bakan Yardımcısı Kıran, Çankırı Belediyesini Ziyaret Etti

Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdulhaluk Longa, Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a kurum çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Bakan Yardımcısı Kıran, Çankırı Belediyesini Ziyaret Etti
17 Haziran 2024 - 16:23 - Güncelleme: 17 Haziran 2024 - 16:26
Ziyaret

Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdulhaluk Longa, Bakan Yardımcısı Sn. Yavuz Selim Kıran’a kurum çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Vali Mustafa Fırat Taşolar, Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, Önceki Dönem Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioglu ve siyasi parti il başkanları Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i ziyaret ettiler.


Bir dizi ziyaretler için Çankırı’ya gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Büyükelçi Yavuz Selim Kıran, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ekibi tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı Kıran, Başkan Esen’i yeni döneminde tebrik etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Büyükelçi Yavuz Selim Kıran ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Esen, Çankırı Belediyesi olarak sosyal hizmetler alanında yaptıkları proje ve hizmetler hakkında brifing verdi.

Bakan Yardımcısı Kıran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirperverliğinden ve projelerinden dolayı Esen’e başarılar diledi. Esen, şeref defterini imzalayan konuğuna filografi Türk bayrağı ile Çankırı Belediyesinin ürettiği yöresel ürünler hediye edildi.

Bu haber 2011 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum