Sadık Ak, Başarılı Sporcuları Ödüllendiriyor

Ak, "Çankırılı sporcuların daha büyük başarılara imza atacağından hiç şüphem yok. Tarih yazılacak günler çok yakın, ben buna gönülden inanıyorum." dedi.

Sadık Ak, Başarılı Sporcuları Ödüllendiriyor
15 Ağustos 2023 - 08:50 - Güncelleme: 15 Ağustos 2023 - 08:57
Ödüllendiriyor

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Uluslararası müsabakalarda derece yapan sporcuları makamında ağılayarak ödüllendiriyor.

Farklı branşlarda ülkemiz adına mücadele edip derece yapan ve Çankırı’nın adını en iyi şekilde temsil eden sporcuları tebrik eden Sadık Ak, sporcuların yetişmesinde emeği geçen antrenörlere de teşekkür etti.

Göreve başladığı tarihten bugüne kadar Uluslararası alanda önemli derecelerin elde edildiğini vurgulayan İl Müdürü Sadık Ak, “Sporcularımızla gurur duyuyorum. Bu başarılar hepimizin. Temizlikçisinden çaycısına, sporcusundan antrenörüne, idarecisinden kulüp yöneticilerine kadar herkesin emeği var.

Uluslararası arenada önemli başarılar elde eden tüm sporcularımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çankırılı sporcuların daha büyük başarılara imza atacağından hiç şüphem yok. Tarih yazılacak günler çok yakın, ben buna gönülden inanıyorum." dedi.

Bu haber 1399 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum