Müjdeci'nin 1074 Çankırıspor İle İlgili Basın Açıklaması

Müjdeci, "Çankırı’mızda siyaset yapan tüm siyasileri 1074 Çankırıspor için birlik olmaya davet ediyorum." dedi.

Müjdeci'nin 1074 Çankırıspor İle İlgili Basın Açıklaması
30 Temmuz 2020 - 17:23 - Güncelleme: 30 Temmuz 2020 - 20:56

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci'nin 1074 Çankırıspor ile ilgili basın açıklamaları.

"Öncelikle, Türkiye Futbol Federasyonu'nun almış olduğu haksız kararı şiddetle kınadığımı belirtmek istiyorum. Bir takım, hakkıyla şampiyon olamıyorsa veya ligde kalamıyorsa; bu takımı zorla şampiyon yapamazsınız! Bu takımı zorla ligde tutamaz, zorla lig atlatamazsınız! Ama yaptılar! Bazı takımların selameti için aldıkları karar ortadayken diğer takımları gözardı ettiler.

TFF'deki çifte standart, futbol severleri derinden yaralamıştır.

Tekrarlayarak yeniden söylüyorum ki; bu yanlışı yapanları ve yaptıranları şiddetle kınıyorum! Bu yanlıştan ivedilikle dönülmesi gerekmektedir. Diğer bazı takımlar bir üst lige atlasın diye bir karar alınıyor, grubunda ikinci sırada yer alan 1074 Çakırıspor ise bu kapsamda değerlendirilmiyor. 1074 Çankırıspor için, Çankırı Milletvekillerinin, Belediye Başkanlarının, Siyasi Parti İl ve İlçe Başkanlarının ve diğer siyasilerin neden sesleri çıkmıyor?!

Neden onlar da takımlarının hakkını savunmak için bir adım dahi atmıyorlar?! Bu kapsamda Çankırı’mızda siyaset yapan tüm siyasileri 1074 Çankırıspor için birlik olmaya davet ediyorum. Özellikle altını çizerek söylüyorum ki; 1074 Çankırıspor yalnız değildir! Yeniden Refah Partisi olarak, 1074 Çankırıspor'umuzun haklı sitemini yerinde ve doğru buluyor, bu konuda kendilerini sonuna kadar destekliyoruz! Yalnız değilsin 1074 Çankırıspor!"

Muhammed Fatih Müjdeci =>Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı


 


Bu haber 2418 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Resul Öztürk
  1 hafta önce
  Duruşunuzu çok beğeniyoruz tebrik ederim Fatih bey Allah bozmasın seçimlerde bize sahip çıkmayanlarla görüşeceğiz yolunuz açık olsun
 • Zehra
  1 hafta önce
  Çankırımız için tek sesi çıkan siz oldunuz. Canı gönülden tebrik ediyorum. Söylemleriniz ve duruşunuz büyük bir devlet aklının, devlet adamının emin adımlar geldiğini gösteriyor. Güzel Çankırımız'dan, sizin gibi değerli birinin çıkarak, bir siyasi partinin en önemli ismi olması bizi gururlandırıyor. Çankırısporumuza yapılan bu haksızlığı şiddetle kınıyoruz!
 • Cemal Öksüz
  1 hafta önce
  Var olasın Başkan en azından dürüst siyaset yapıyorsunuz tebrik ediyoruz. Çankırı’nın sesi oldunuz.
 • RefahlıGenç
  1 hafta önce
  Allah razı olsun başkanım. Çankırıspor'unuzu yalnız bırakmadınız, destek oldunuz. 1074 Çankırıspor yalnız değildir! Yeniden Refah Partisi sonuna kadar futbol takımımızın yanında inşaallah.