Başkan Esen Basın Mensuplarını Sosyal Tesiste Ağırladı

Çankırı Belediyesi Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi, Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını ağırladı.

Başkan Esen Basın Mensuplarını Sosyal Tesiste Ağırladı
11 Ocak 2022 - 23:16 - Güncelleme: 11 Ocak 2022 - 23:56
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Çankırı Belediyesi Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi toplantı salonunda düzenlenen kahvaltıya yerel ve ulusal basın temsilleri,  internet haber siteleri sahipleri ile radyo yöneticileri katıldı.

Geçtiğimiz günlerde KUZKA toplantısına ev sahipliği yapan Çankırı Belediyesi Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi, Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını ağırladı. Gazeteciler ile kahvaltıda buluşan Başkan Esen, medya sektörünün mutfağında gecesini gündüzüne katarak çalışan gazetecileri özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Şeffaf, kanıtlanabilir ve ayakları yere basan bir Belediyecilik anlayışı ile hizmet ettiklerini belirten Esen, çalışmalarının her noktasının hesap verilebilir ve vatandaş ile basın mensuplarına açık bir şekilde ifade edilebilir olduğunun altını çizdi. Esen, “Gazetecilik mesleğinin merkezinde doğru ve tarafsız habercilik olduğu için Çankırı halkını bilgilendirme noktasında Belediyemizi ilgilendiren konularda gerekli bilgileri Belediyemizin tüm birimlerinden açık bir şekilde öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.” dedi.

Esen, eski Orduevi alanını yeniden düzenleyerek Çankırı’ya kazandırdıkları Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi’ni gazeteciler ile birlikte gezerek tesisi tanıttı. Sohbet havasında gerçekleşen kahvaltı programı, basın mensuplarına verilen hediyeler ile son buldu.

Bu haber 2461 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum