Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, Çankırı'da Taraftarlarla Buluştu

Beşiktaş’ın başkan adayı Hasan Arat, il ziyaretleri Çankırı’ya gelerek siyah beyazlı kulübün taraftarları ve dernek üyeleri ile buluştu.

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, Çankırı'da Taraftarlarla Buluştu
23 Kasım 2023 - 19:02 - Güncelleme: 23 Kasım 2023 - 19:08
Beşiktaş’ın başkan adayı Hasan Arat, il ziyaretleri Çankırı’ya gelerek siyah beyazlı kulübün taraftarları ve dernek üyeleri ile buluştu.

Çankırı Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen organizasyonda konuşma gerçekleştiren Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat’ı yarenler diyarı Çankırı’da ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi. Yoğun programı arasında Çankırı’ya da vakit ağırladığı için Hasan Arat’a teşekkür eden Akbaba, “ Biz hep söyledik.

Beşiktaş’ın kalbi Anadolu dedik. Beşiktaş başkanı Anadolu’ya gelmesi lazım dedik. Harbi Beşiktaşlılar Anadolu’da dedik. Hasan Başkan’ım bizi kırmadı ve buraya geldi. Biz kendisinden memnunuz. Çankırı’da gerekeni yapacaktır zaten. Hiç şüphesi olmasın” ifadelerinde bulundu.


“23 yıldır camiayı oyaladılar”

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği üyeleri ve tarafları ile bir araya gelen Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Çankırı’ya büyük bir özlemle geldiğini ifade etti. Beşiktaş’ın yaşadığı problemlere değinen Arat, “Beşiktaş beyaz bir sayfa açacak. Sizlerin hayal ettiği sayfa açacak. Çünkü 23 yıldan beri camiayı oyaladılar. Bir gelen arkasından kendi adamını getirdi, diğer gelen bir kendi adamını getirdi. Hani o bir şey vardır ya meşhur bir oyuncak onun gibi oldu yani şimdi de çıkıyorlar diyorlar ki yarın şu başkan olacak, öbür gün bu başkan olacak ve sizi de yok farz ediyorlar. Bakın Beşiktaşlıların istediği başkanı seçmeye engel olmaya çalışıyorlar. Diyorlar ki bütün dernekler bizde diyorlar. Dernekler toplantı yapacak diyorlar. Beşiktaşlıların oyu kimsenin tekelinde değildir. Beşiktaşlıya kimse talimat veremez. Beşiktaşlı özgürdür. Beşiktaş’ta haktır, halktan yanadır. Halkın her türlü meselesiyle ilgilenir. Beşiktaşlı özeldir.” dedi.

Beşiktaş’ı dizayn etmelerine müsaade etmeyeceklerini vurgulayan Arat, “Geçmişte Beşiktaş’ta görev almış ve Beşiktaş’ın bu hallere gelmesinin temel nedeni olan daha sonra Futbol Federasyonunu yöneten arkadaşlar şimdi plazalardan Beşiktaş’ı dizayn etmeye çalışıyor. Buna müsaade etmeyeceğiz.
Buna siz müsaade etmeyeceksiniz. Hepiniz gelip oylarınızı kullanamıyor, oylarınızı kullanmamız lazım. Gelin o sandıklarını patlatın, görsünler. Anadolu ne yapıyor, İstanbul ne yapıyor, İzmir ne yapıyor, Adana ne yapıyor görsünler. Beşiktaşlı sahipsiz değildir, Beşiktaşlı kulübüne sahip çıkacak ve meselelerine sahip çıkacak.” şeklinde konuştu.

“Çankırı başlangıçtır”


Çankırı’yı ziyaretinin Anadolu’daki ilk hareketin başlangıcı olduğunu vurgulayan Arat, konuşmasında “Anadolu'nun şu anda göbeğindeyiz, Anadolu’nun bağrındayız. Buradaki mesaj Anadolu’da tüm bu şehirlere, tüm ilçelere gitsin. Çankırı başlangıçtır. Başlangıçtır, tüm Anadolu’ya buradan yayıldı. Buradaki bu gençleri yalnız bırakmayacağız. Buraya sporcularımızı getireceğiz, onlarla buluşacaksınız. Beşiktaş tırları gelecek ve Beşiktaş Derneği burada en kısa zamanda da kartal yuvasını açacak. Biz burada futbol okulunu da açacağız en kısa zamanda.” ifadelerine yer verdi.

Seçim kampanyasında son haftalarda olduklarını dile getiren Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat,  çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Kim ne derse desin bakın hayat boyu hepiniz bunu örnek alın arkanıza dönüp bakmayın önünüze bakın. Biz Atatürk’ün evlatlarıyız, hep önümüze bakarız. Ben bu vesileyle Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlarken, ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. “ sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Organizasyon kapsamında Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat hakkında sinevizyon gösterisi izletildi. Başkan Adayı Hasan Arat ile katılımcılar arasında soru cevap etkinliği sonrasında taraftarlara Beşiktaş atkısı dağıtımı sonrası organizasyon son erdi.

Bu haber 2775 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum