Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

Çankırı Esnafının İlk Siftahı Başkan Esen'den

36’ıncısı kutlanan Ahilik Haftası kapsamında Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, esnafların iş yerlerinin kapı önlerine birer zarf bıraktı.

Çankırı Esnafının İlk Siftahı Başkan Esen'den
20 Eylül 2023 - 20:52 - Güncelleme: 20 Eylül 2023 - 20:57
Çankırı esnafı 20 Eylül Çarşamba günü iş yerini hoş bir sürpriz ile açtı.

Bu sene 36’ıncısı kutlanan Ahilik Haftası kapsamında Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, esnafların iş yerlerinin kapı önlerine birer zarf bıraktı.

Sabah dükkanını açmak için işyerlerine gelen esnaflar kapı önlerinde buldukları zarfın içinde madeni para ve bir mesaj ile karşılaştı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in imzasının yer aldığı ve esnafların Ahilik Haftalarını kutlandığı mesajda, “Kıymetli Esnaf Kardeşim, 35. Ahilik Haftası ve Yaran Kültürümüz kutlu olsun. Helal rızık peşinde koşan, ekonomimizin direği esnaflarımızın iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile hayırlı ve hol kazançlar diler, günün ilk siftahının iş yerinize bereket getirmesini temenni ederim.” İfadeleri yer aldı.

Günün ilk siftahını Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen tarafından güzel temennilerin yer aldığı not ile yapan bazı esnaflar sosyal medya hesapları üzerinde, “Siftah senden bereketi Allah’tan başkanım” ifadelerinin yer aldığı paylaşımlarda bulunarak yaşadıkları memnuniyeti dile getirdiler.

 
Bu haber 3530 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet
    2 ay önce
    Bayılıyorum bu adama, çok düşünceli ve nazik bir davranış sağ ol başkan gurur duydum. Ankara'da oturuyorum Ankara'da esnafım ama büyük şehirlerde böyle düşünmek yok.