Başkan Esen, "Eliniz İşte, Kulağınız Vatandaşta Olacak"

Başkan Esen, “Bu noktaya kolay gelmediğimizi en iyi siz biliyorsunuz. Biz gücümüzü vatandaşlarımızdan alıyoruz." dedi.

Başkan Esen, "Eliniz İşte, Kulağınız Vatandaşta Olacak"
15 Kasım 2021 - 20:34
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Çankırı Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıda tamamlanan ve devam eden çalışmalara ilişkin birim müdürlerinden brifing alan Başkan Esen, çalışmalarda birimler arası koordinasyonun arttırılması talimatını verdi.  

Çankırı Belediyesi’nin ekonomik anlamda Türkiye’nin en güçlü belediyelerinden birisi haline geldiğine vurgu yapan Başkan Esen, “Bu noktaya kolay gelmediğimizi en iyi siz biliyorsunuz. Biz gücümüzü vatandaşlarımızdan alıyoruz.

Bu anlamda vatandaşlarımızdan aldığımız gücü yine vatandaşlarımız için kullanacaksınız. Hem de her zamankinden daha fazla şekilde kullanacaksınız. Şunun altını özellikle çizerek ifade ediyorum ki, eliniz işte, kulağınız vatandaşta olacak” diye konuştu.


Başkan Esen, toplantı sonrasında birim müdürleri ile birlikte yapımı tamamlanan sosyal tesiste incelemelerde bulundu.
Bu haber 1841 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • bu memleketin evladı
  2 ay önce
  Deve yolunda yapılan izinsiz yapılar bitmiş yapılacak bir şey yok diyerek resmedecekler 18 uygulama var denecek hey yavrum hey neyse bu isler nasıl olacak yolu olmayan yerlere nasıl inşaat yapılır izinsiz müsadesiz yıkılsın.
 • a
  2 ay önce
  Aynen başkanım elleri işte gözleri vatandaşta olacak ayrım yapılacak sen koy sen koyma denecek zabıta kavga edecek 15 kişi dükkan gezecek ama koyan yerler hala devam edecek vatandaşta kulakları böyle olacak o kadar haklısınız ki kelimeler kifayetsiz kalıyor sağolun.