Başkan Esen Bu Yıl da "En Başarılı İl Belediye Başkanı" Seçildi

Geçen yıl halkın oyları ile aldığı %61,3’lük oran ile birinci seçilen Başkan Esen’in bu yıl %63,4 ile oylarını yükselttiği de görüldü.

Başkan Esen Bu Yıl da "En Başarılı İl Belediye Başkanı" Seçildi
04 Aralık 2023 - 16:07 - Güncelleme: 04 Aralık 2023 - 16:10
Esen’den İstikrarlı Başarı Grafiği

Başkan Esen Bu Yıl da “En Başarılı İl Belediye Başkanı” Seçildi

ORC araştırma şirketi 2023 yılının “En”lerini belirledi. Dört yıldır listede olmayı başaran Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “En Başarılı İl Belediye Başkanları” kategorisinde yerini koruyarak birinci sırada yer aldı. Geçen yıl halkın oyları ile aldığı %61,3’lük oran ile birinci seçilen Başkan Esen’in bu yıl %63,4 ile oylarını yükselttiği de görüldü.

ORC Araştırma Şirketi, 19 Kasım-1 Aralık 2023 tarihlerinde 30 büyükşehre bağlı 184 ilçede ve 51 ilde toplam 22 bin 310 katılımcı ile yaptığı anket sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı. Son dört yıldır üretim odaklı ve halkın yaşam standardını yükseltecek projeleri ile Türkiye’nin en çalışkan İl Belediye Başkanları arasına giren Başkan Esen, bu yıl da “En Başarılı İl Belediye Başkanı” listesinde birinciliği kimseye bırakmadı. Esen, Çankırı halkının inancı ve desteği sayesinde sarsılmaz bir inançla çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini vurguladı. 

Bu haber 3249 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Vatandas
  2 ay önce
  Sayın başka büyük cami arkasındaki eski harabe yelerede bir el atsa konut sorunu cozulecek yıkık virane şekilde bekleyen çok eski ev var buralarda değerlendirilmesi lazim
 • Vatansever
  2 ay önce
  Başkanımızı tebrik ederim. Bu kadar çalışmayı görüp de kendisine başkan arayan Çankırı gibi başka bir il olduğunu düşünüyorum. Kişilerin kendisine değil vatandaşına hizmet ettiğini görmek bizleri gururlandırıyor. Allah yolu açık etsin. Kaliteli tesadüf olmadığı gibi kaliteli insan olmak da tesadüf değil.