Çerkeş Yatırım Üstüne Yatırım Alıyor

Yatırımlar, "Büyüyen ve gelişen ilçemiz Çerkeş'imize hayırlı olsun."

Çerkeş Yatırım Üstüne Yatırım Alıyor
27 Haziran 2022 - 12:36 - Güncelleme: 27 Haziran 2022 - 12:45
Yatırım Üstüne Yatırım!

34 milyon liralık yatırım daha!

2 hafta içinde 44 milyonluk 3 imza, 250 istihdam!


Çankırı'nın Çerkeş ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) yatırımcı ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor. 34 milyon liralık yeni 2 ayrı yatırımla birlikte 200 kişilik daha istihdam sağlanacak.

Çerkeş Organize Sanayi Bölgemize Nesco Gıda İçecek Firması Tarafından Yapılacak Olan 10 Milyon TL’lik Yatırım İlçemize Hayırlı Olsun…

Nesco Gıda İçecek Firması Sahibi Nazlı Esen Ummansu ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Çerkeş Belediyesinde bir araya gelerek Çerkeş OSB’ye yatırım yapacak ve yaklaşık 50 kişiye istihdam sağlayacak olan Nesco Gıda İçecek firması ile 10 Milyon TL’lik protokol sözleşmesi imzalandı.

Geçtiğimiz günlerde, 50 kişiye istihdam sağlayacak "NESCO Gıda" içecek firmasının 10 milyon liralık yatırım yapacağının müjdelenmesinin ardından önceki günde "HG Group Asansör Firması" ve "Temmuz Triko Tekstil Ayakkabı Firması" tarafından toplam 34 milyon liralık yatırım yapılması için imzalar atıldı.

Müjdeyi sosyal medya hesabından duyuran Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, "Çerkeş Organize Sanayi Bölgemize HG Group Asansör Firması ve Temmuz Triko Tekstil Ayakkabı Firması tarafından yapılacak olan 34 milyon liralık yatırım ilçemize hayırlı olsun. HG Group Asansör Firması sahibi Hikmet Subaşı ve Temmuz Triko Tekstil Firması sahibi Muammer Çalışkan Bey ile birlikte belediyemizde bir araya gelerek Çerkeş OSB'ye yatırım yapacak ve yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlayacak olan firmalarımız ile protokol sözleşmesi imzaladık. Büyüyen ve gelişen ilçemiz Çerkeş'imize hayırlı olsun." İfadelerini kullandı.

Bu haber 1507 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum