Başkan Mehmet Arı, "Vatandaşlarımızın Hizmetinde Olmaya Devam Edeceğiz"

Arı açıklamalarında: "Yaklaşık 22 Milyon yatırımla 500 iş gününde teslim edilecek olan 99 konutun ilçemize hayırlı olmasını dileriz. "

Başkan Mehmet Arı, "Vatandaşlarımızın Hizmetinde Olmaya Devam Edeceğiz"
28 Ağustos 2021 - 15:21 - Güncelleme: 28 Ağustos 2021 - 15:26
Eldivan AK Parti İlçe Başkanı TOKİ Konutları İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Başkan Mehmet Arı, “Ak Parti teşkilatları olarak her zaman kıymetli vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Çankırı Eldivan Adalet Ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mehmet Arı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TOKİ konutları inşaatında müteahhit firma yetkilisi ile birlikte incelemelerde bulundular.

Arı açıklamalarında: "Yaklaşık 22 Milyon yatırımla 500 iş gününde teslim edilecek olan 99 konutun ilçemize hayırlı olmasını dileriz. Ak Parti teşkilatları olarak vatandaşımızın hayat standartlarını yükseltecek tüm yatırımları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz.

Bu yatırımın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, İlçe Teşkilatımız, Belediye Başkanımız ve müteahhit firmaya teşekkür ederim." ifadelerinde bulundu.

Arı son olarak, “Allah'ın izniyle, Birlik ve beraberlik içerisinde memleketimize hayırlı hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1506 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • tc
  2 hafta önce
  Nerede hani son yapılacak olan Tokiler kura çekimleri? 2 sene oldu hala yeri bile belli değil...
 • Vatandas
  2 hafta önce
  Çankırı'da da yeri bile belli değil. Belli olan yeri de tuz fabrikasına satıyorlar. Sonra kimseden çıt ses yok. kafanızı kuma gömmeye devam edin. Bir tane vicdan sahibi karakter sahibi de çıkıp tek kelime açıklama yapamıyor. Herhalde Vildan ve karakter sahibi kimse yok...