AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik'in Kurban Bayramı Mesajı

Çelik, "Henüz aşı olmamış vatandaşlarımızdan istirhamımız en kısa süre içerisinde aşılarını olmalarını istiyoruz." dedi.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik'in Kurban Bayramı Mesajı
19 Temmuz 2021 - 07:53 - Güncelleme: 19 Temmuz 2021 - 07:59
Av. Abdulkadir Çelik'in Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kurban Bayramı  münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin bayramını kutladı.

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, "Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir. Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok  kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.

Bu süreçte dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüsle mücadele kapsamında bir sonraki bayramı büyüklerimizin elleri, küçüklerimizin gözleri öpebilmemiz için olabildiğince maske kurallarına uyalım. Henüz aşı olmamış vatandaşlarımızdan istirhamımız en kısa süre içerisinde aşılarını olmalarını istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam Aleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.“ Dedi.

Bu haber 1622 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Rumuz18
    2 ay önce
    Sokak düğünleri yasak gariban vatandaşsa yardımcı olun lütfen baskanım.durumu olmayanlar var.