Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş'tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Aktaş, "Çankırılı hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum." dedi.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş'tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
22 Mayıs 2020 - 19:44

Kutlama Mesajı

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının kuvvetlendiği müstesna günlerdir. Bunlardan biri olan Ramazan Bayramını bir kez daha idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Bu yıl dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle bu sevinci tam olarak yaşayamayacak olsak da bu Bayramda da akraba ve yakınlarımızla irtibatı kesmeyerek birlik ve beraberliğimizi hissettirmek Ramazan Bayramının maneviyatının bir gereğidir.

Bu mübarek günde ailemiz ve yakınlarımız başta olmak üzere, şehit ve gazi aileleri ile fakir ve kimsesizlerin bayram sevincine ortak olmalı, çocuklarımızı sevindirmeliyiz. Yine bu gün, nefsimize fırsat vermeden kırgınlıkları, dargınlıkları zihnimizden ve davranışlarımızdan söküp atmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Çankırılı hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Başımızdaki salgın felaketinin bir an önce bitmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hamdi Bilge Aktaş =>Çankırı Valisi


 

Bu haber 1632 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum