Bayrak, "Çankırı Beşiktaşlılar Derneğini Ziyaret Ederek Taraftarlarla Bir Araya Geldi"

Bayrak. “Biz merkezde Beşiktaş’ı yönetiyoruz. Temsilcilerimiz bizim derneklerimiz ve taraftar gruplarımızdır. Çankırı’da da Oğuzhan Başkan görevini alnının akıyla yerine getiriyor.

Bayrak, "Çankırı Beşiktaşlılar Derneğini Ziyaret Ederek Taraftarlarla Bir Araya Geldi"
20 Ocak 2023 - 20:03 - Güncelleme: 20 Ocak 2023 - 20:15
Çankırı Beşiktaşlılar Derneğine Ziyaret

Gerçekleştirilen ziyarette Bayrak’ı çok sayıda Beşiktaş’a gönül vermiş Çankırılı vatandaş karşıladı.

Ziyarette soruları cevaplayan Bayrak. “Biz merkezde Beşiktaş’ı yönetiyoruz.

Temsilcilerimiz bizim derneklerimiz ve taraftar gruplarımızdır. Çankırı’da da Oğuzhan Başkan görevini alnının akıyla yerine getiriyor. Kulüple ilişkileri her zaman çok iyi. Camiamızda karşılığı olan bir derneksiniz. Ve Oğuzhan başkanımız her zaman bizi çok iyi temsil eden bir başkandır. Kendisine Beşiktaş’a ve derneğe verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Beşiktaş Kulübü Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, Vincent Aboubakar transferi ile ilgili, "Biz anlaştık aslında, Al-Nassr ile problemini çözdüğü zaman gelecek diye bekliyoruz" dedi.

Bayrak, Çankırı Beşiktaşlılar Derneğini ziyaret ederek, taraftarla bir araya geldi.

Burada taraftarların sorularını yanıtlayan Bayrak, Aboubakar transferinin son aşamada olduğunu söyledi.

Transferin bugün açıklanabileceğini belirten Bayrak, "Sona yaklaştık diyebilirim. Al-Nassr ile problemi var. Biz anlaştık aslında, Al-Nassr ile problemini çözdüğü zaman gelecek diye bekliyoruz" ifadesini kullandı.

Aboubakar'ın yaptığı işlerin ortada olduğunu dile getiren Bayrak, "Beşiktaş'a verdiği hizmet ortada. Bizden sonra kaç paraya transfer olduğu ortada. Şu an Al-Nassr'dan kaç para aldığı ortada. Bunların hepsi oyunuyla ilgili, verilen bu ücretler performansıyla ilgili. O yüzden güveniyoruz tabii ki." diye konuştu.

Beşiktaş'ın diğer branşlardaki durumunun sorulması üzerine Bayrak, yeni sponsorluk anlaşmalarıyla amatör şubelerde daha iyi takımlar kuracaklarını anlattı.

Dele Alli'nin performası ve kulüpteki geleceğiyle ilgili durumun sorulması üzerine Bayrak, şöyle konuştu:

"Sezon sonuna kadar kiralık sözleşmesi var. Ben Dele Alli'nin çıkış yakalayacağına inanıyorum. 150 milyon avroyu görmüş adam. Son maçta girdiğinde neler yaptığını gördük aslında. Golde onun koşuları, pozisyon içerisindeki adam eksiltmesi var. Çok az bir sürede Dele Alli'nin katkısı oldu maçta. Şu an rotasyon değil, puana ihtiyacımız var. Rahat olduğumuz maçlarda futbolcularımızın hepsi süre alacaktır ama şu an 3 puan 3 puan gitmemiz lazım.

Futbolcularımıza devamlı transfer teklifleri geliyor ama faydalanacaklarımızı bırakmıyoruz zaten. Biz bu sene şampiyon olacağız inşallah, hedef o."

Konuşmanın ardından
Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, dernek adına Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak’a tuz lambası hediye etti. Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 
Bu haber 2018 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum