Kurşunlu'da İş Bankası ile Çiftçi Buluşması

İş Bankası, Çiftçi Buluşması etkinlikleri Kurşunlu ilçesinde gerçekleşti.

Kurşunlu'da İş Bankası ile Çiftçi Buluşması
17 Mayıs 2022 - 21:41 - Güncelleme: 17 Mayıs 2022 - 21:46
İş Bankası ile Çiftçi Buluşması

İş Bankası, Çiftçi Buluşması etkinlikleri Kurşunlu ilçesinde gerçekleşti.

Türkiye İş Bankası ve Kurşunlu Ziraat Odası, oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla işbirliği protokolü ve imece pos protokolü imzaladı. 

Türkiye İş Bankası ve Ziraat Odası arasında gerçekleştirilen işbirliği protokolü, Kurşunlu çiftçilerinde katılımıyla imza altına altındı. Türkiye İş Bankası Ankara Bölge Müdürü Tolga Can, Ilgaz Şube Müdürü Özkan Ünal ve Kurşunlu Ziraat Odası Başkanı Faik Dereli tarafından 17.05.2022 tarihinde imzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak faizsiz dönem avantajından yararlanabilecek.

İş Birliği Protokolü çerçevesinde oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası vb. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunuluyor.

İş Bankası ve Kurşunlu Ziraat Odasının koordinatörlüğünde yapılan Çiftçi buluşması T.İş Bankası A.Ş. Ankara Bölge Müdürü Tolga Can, Bölge Müdür Yardımcısı Alp Kurugül, Banka Tarım Yöneticileri Akanay Gülkanat ve Mutlu Yenice, İş Bankası Ilgaz Şube Müdürü Özkan Ünal, Tarım Yetkilisi Muzaffer Seyhan ve Ali Gülbitti ile Ziraat Odası Başkanı Faik Dereli, muhtarlar ve çiftçilerimizin katılımı ile gerçekleşti.

İmza töreninde konuşan Ilgaz Şube Müdürü Özkan Ünal, tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak amacıyla tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklığı geliştirilmesini çok önemsediklerini belirterek imzalanan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kurşunlu Ziraat Odası Başkanı Faik Dereli de imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.

Bu haber 1026 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum