Bu Ayıp Hepimize Yeter (Özel Haber)

Sayın Cumhurbaşkanıma, Bakanıma, Genel Müdürüne sesleniyorum. "Sizlerden isteğim Çankırı’nın sahibi yok, yani memleketimize sahip çıkan kimsemiz yok. Çankırı’da sen ben kavgası büyük. Sıkıntı çok. Çankırı’da herkes rolünü çok güzel oynuyor."

Bu Ayıp Hepimize Yeter (Özel Haber)
20 Nisan 2019 - 12:55 - Güncelleme: 21 Nisan 2019 - 10:00

Yeter Artık Yeter İnin Çankırı'nın Sırtından!!!

 

Konu: Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü hakkında konuşulan iddialar, dedikodular, yazılı ve sözlü olarak söylenenler şayet doğru ise maalesef olay mide bulandırıcı yönde.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Yapmış olduğumuz haberlerimde, paylaşımlarım da hiç bir zaman parti hizipçiliği, kişileri hedef alarak küçük düşürücü yönde, en önemlisi memleketime zarar verici haberler yapmadım. Hep Çankırı ve Çankırı insanının menfaatine yakışan bilgileri kamuoyu ile paylaştım. Paylamaya da devam edeceğiz. Doğruyu alkışladım, yanlışı eleştirdim. Küfürler eşittim, tehditler aldım. Ama; canımı yakan kim olursa olsun her türlü konuda affetmedim, affetmeyeceğimde. Önündeki kütüğü gör(e)meyenler başka çalılara bulaşmasın. Nokta.

 

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, KYK il müdürlükleri ile birleşti tek bir çatı altında toplanmasından sonra görev yaptığı diğer müdür arkadaşları hakkında ağza alınmayacak sözleri sarf eden “Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü.... olan şahsı muhteremi şiddetle kınıyoruz.

 

Çankırı Gençlik Spor İl Müdürü hata üzerine hata eklemeye devam ediyor. İddialara ve söylenenlere göre müdürün üzücü bir konuşması da akıllara durgunluk verici halde. Yapmış olduğu dedikodunun bir müdüre yakışmayacak tipte olmasını hatırlatarak “Bak kardeşim tüm şimşekleri üzerine çekme, hakkındaki şikâyetler yetiyor da artıyor da.” Diye tavsiyede bulunabiliriz.

 

Gelelim O Koltuk da Ne Diye Oturuyorsun Diye Sormamız Gerekli Olan Sorumuza!

 

Kurumunu Karanlıkta Bırakmaya Yemin Mi Ettin? Boş İşlerle Uğraşma, Kurumuna İhtiyaç Duyulan Bir Jenaratör Al...

 

Ne Acıdır ki; Aşağıdaki pis işlerle uğraşmak size hiç yakışmaz.

 

Başkent Edaş Müşteri ilişkileri “Arıza onarım bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında elektrik verilemeyecek yerlerin listesini ekte bilgilerinize sunduğu halde. Neden seyyar bir jeneratör temin edipte Çankırı Atatürk Stadına getirmediniz? Müsabakanın hakemlerinden bir tanesi de bayan hakem olduğu düşünülmedi mi? Odanın karanlık olacağı aklınız gelmedi mi? Hakem odasında ve Çankırı Atatürk stadında yaşanan elektriksizlik ile bu ayıbın yaşanmasına sebebiyet verdiğiniz için, rahatsızlık verdiğiniz için neden özür dilemediniz? Ne bir anons gerçekleşti, nede bir canlı yayın gerçekleşti Çankırı Atatürk Stadında. Kesintiler esnasında gösterdiğiniz anlayışınız için size teşekkür edecek değiliz, sonuçta eleştireceğiz.

 

Sen bir il müdürü olarak kurumuna bir jeneratör temin edemiyorsan ne diye oturuyorsun o makam koltuğunda? Aşağıdaki iddialar gerçekse bunları makamınızı kullanarak hayata geçirdiyseniz çok yazık diyor, üzülerek aşağıdaki lüzumsuz işlerle ilgileneceğinize kurumuza bir jeneratör alınız deriz.

 

Ha, aşağıdaki iddialar dorumu, yanlış mı? Bizce karanlık. Kamuoyunu ve yetkili amirlerini aydınlatırsan sizi ayakta alkışlayacağız. Ne acıdır ki; Değerli bir meslektaşınızı aşağılayıcı, alay edici bir şekilde ”Ben onun üstü ve müdürü oldum, istiyorsanız onu buraya getiriyim de ne yapacağımı hep birlikte görün, seyredin” gibi sözleri sarf ettiniz mi, etmediniz mi? (Ağza alınmayacak argo sözlerde dahil)

 

 

Mesaj İçeriği: Çankırı Gençlik Spor İl Müdürü Hakkında

 

1-Kulüplere kesilen faturaların incelenmesi. Demirspor kulübü ve Gençlikspor Kulübü

 

2-Fotoğraf makinası ihalesinin incelenmesi (1.500 TL fazla para çekmecesine koyması)

 

3-Pikap ihalesinin incelenmesi (10.000 TL fazla paranın incelenmesi)

 

4-Binek araç ihalelerinin aynı şahısta kalmasının incelenmesi.?

 

5- Resmi gazete de Mevcut Taşeron temizlik firmaları ile (İsmi yazamıyoruz nedeni reklama girmiş olmasıdır) devam edilmesi yönünde yayınlanmış kararı olmasına rağmen Temizlik firmasının sahibinin aranarak seninle çalışmak istemiyorum diyerek firmanın hizmetten çekilmesini sağlayarak yeni firmaya vererek devletin zarara uğratılmasının incelenmesi.

 

6-Eğitim öğretim dönem boyu makam aracı ile 2 çocuğunu sürekli okula götürüp getirilmelerinin incelenmesi

 

7-Yanında çalışan şoförün sosyal medya yolu ile şantaj yaparak tehdit edilmesinin incelenmesi.?

 

8-Mesai saatlerinde çalışan bayanların kendi özel işine görevlendirmesinin incelenmesi .? (Eşine Yaprak sarması yapmaları)

 

9-Devletin arabası ile Ankara’dan kaynanasının aldırılmasının incelenmesi.?

 

10-Ailesi ile özel olarak yediği yemeklerin faturalarının kulüpler üzerinden ödenmesinin incelenmesi.?

 

11-Misafir hanede kurum çalışanı olmayan birinin ücretsiz olarak sürekli konaklamasının sağlanması.?

 

12-Gençlikspor kulübünden 1074 spor kulübünün yemek bedeli olan 5.000 lira ödenmesinin incelenmesi.? 

 

Vuracağınız Neşterle Çankırı Rahat Bir Nefes Alacaktır!

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak Sayın Cumhurbaşkanıma, Bakanıma, Genel Müdürüne sesleniyorum. Sizlerden isteğim Çankırı’nın sahibi yok, yani memleketimize sahip çıkan kimsemiz yok. Çankırı’da sen ben kavgası büyük. Sıkıntı çok. Çankırı’da herkes rolünü çok güzel oynuyor. Çankırı’nın menfaati adına bu müdürle de ilgilenmeniz dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyoruz. Bilgilerinize arz ederiz.

 

 

 

Bu haber 10496 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Urfalı
  1 yıl önce
  Donu düşükle olan maceralarını yazmamışsın onlarıda sor sayın editör. 1074 Çankırı spor için sanki cebinden yapıyormuş gibi yaptığı devlete yüklediği kıyaklarıda sor. Bu spor kulübünün yöneticilerinin can siparane bunu niye koruduklarınıda sor.
 • Öö
  1 yıl önce
  Sayın Mustafa Bey, kaleminize sağlık güzel bir derleme olmuş. Aynısını Çankırıda diğer müdürlükleri işgal eden hayırsız çıkarcı müdürler için de bekliyoruz. Sağlık müd bunlara örnek. Bu değişim rüzgarı Çankırı'mızı artık bir bahara bir silkelenme dönemine sokmalı.
 • 1 yıl önce
  Çocukları bile iyi davranmazsan yerin değişir diye tehdit edebiliyor.ve çalışanları arasında dedikodu usulü ile kendilerine laf taşımaya teşvik ettiriyorlar karı koca daha nelerr nelerrr tabii ben kimseden korkmam der biliyor ki Çankırı çiftlik ?? Eşini Ankara ya lisans sınavlarına makam aracı götürür sonrada Çankırı bizi dışlıyor, çalıştırmıyor denilir vekillerimiz sağolsun: