Türkiye'de Bulunmayan İlacı Yurtdışından Temin Ederek Sahibiyle Buluşturdu

Irmak, "Herhangi bir sıkıntısı derdi olan halkımız bana yedi yirmidört ulaşabilir, benim kapım herkese açık inşallah...” dedi.

Türkiye'de Bulunmayan İlacı Yurtdışından Temin Ederek Sahibiyle Buluşturdu
27 Ekim 2020 - 20:38

Çankırı sevdalısı ve her daim Çankırı'ya hizmeti kendisine görev olan addetmiş olan Çankırılı Bürokrat Ercan Irmak Çankırı merkezde ikamet etmekte olan ve ilaçları Türkiye'de bulunmayan bir hastamızın gerekli olan ilaçlarını ilaç firması yetkilisi ile görüşerek kısa sürede yurtdışından temin ederek ilacı sahibine teslim etti.

Yurtdışından gelen söz konusu ilacı Ankara'da teslim alan Irmak, Ankara’dan Çankırı merkeze gelerek hastaya gerekli olan ilaçları ücretsiz olarak temin etme çabasını göstererek hayır dua aldı.

Irmak, “Çankırı'nın yetiştirmiş olduğu bir bürokrat olarak Çankırı’mıza ve Çankırı halkımıza hizmet edebiliyorsak ne mutlu bizlere. Biz bu hizmetlerimizi yaparken halkımıza faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere.” ifadelerini kullanarak sözlerini şu şekilde tamamladı.

“Peygamber efendimiz buyuruyor ki; İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Biz üzerimize düşen her sorumluluğa Elhamdulillah talibiz. Bu uğurda da milletimize, halkımıza faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Halkımızın isteği, dileği bizim için baş üstündedir. Ülkemizde bulunmayan bu ilacı yoğun uğraşlarımız sonucu hastamız ile buluşturmuş olmanın huzurunu yaşıyorum. Şunu da ifade etmek isterim ki herhangi bir sıkıntısı derdi olan halkımız bana yedi yirmidört ulaşabilir, benim kapım herkese açık inşallah...” dedi.


Çankırılı Bürokrat Ercan Irmak
 


Bu haber 4007 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum