Bunlara Güven Olmaz, Vurun Allah Aşkına (Özel Haber)

Levhalardan T.C.yi kaldıran ve okullarda Andımızı yasaklayanlar, Ne Mutlu Türkün diyemeyenler Cumhuriyet Bayramını kutlasa ne olur, kutlamasa ne olur…

Bunlara Güven Olmaz, Vurun Allah Aşkına (Özel Haber)
29 Ekim 2019 - 23:02 - Güncelleme: 30 Ekim 2019 - 09:05

Terör örgütü PKK/YPG unsurlarının, 150 saatlik süre dolmadan, Suriye'nin kuzeyinde belirlenen bölgeden çekildiği açıklandı. İnanalım mı?

 

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Rasulayn’ın güneydoğusunda arama/tarama/keşif/emniyet faaliyeti sırasında rejim unsuru olduğunu iddia eden 18 kişinin sağ olarak ele geçirildiği belirtildi.

 

Ayrıca bakanlık, konunun incelenmekte olduğunu, aynı zamanda Rusya Federasyonu makamları ile koordine edilmekte olduğu bilgisini paylaştı. Bu paylaşım sizce ne anlama geliyor. Bir açıklama yapmayı neden istemiyorsunuz?

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak Suriye'de yürüttüğümüz Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve son olarak Barış Pınarı Harekatları mücadelemizin getirisi ne oldu, götürüsü ne oldu sizce acaba?

 

Terör seviciler, Fetöcüler, Apocular, vatan hainleri sizlerin İstiklal Marşı için ayağa kalkmadığınız günleri de unutmadık haa… Ev ve iş yerlerinize Türk Bayrağı takmadığınız günleri de unutmadık haa… Şehitlerimizin cenaze törenlerine icab etmediğiniz, o günlerde düğün, festival kutlamalarında boy gösterdiğiniz günleride unutmadık haa...

 

Levhalardan T.C.yi kaldıran ve okullarda Andımızı yasaklayanlar, Ne Mutlu Türkün diyemeyenler, geçmiş yıllarda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün posterlerini kurumlardan kaldıranlar- kaldırttıranlar Cumhuriyet Bayramını kutlasa ne olur, kutlamasa ne olur…

 

DEAŞ lideri Bağdadi gebertildi denildi. Keşke Apo itide zamanında tutuklanmak yerine gebertilseydi. Yıllarca ülkemizin üzerinde gambur olmazdı.

 

Kırmızı bültenle aradığınız burnunuzun dibindeki Suriye'deki Terör örgütü lideri Mazlum Kobani'yi 10 bin km ötedeki ABD'den iste, sonra da "Dostum Trump şimdiye kadar bana oldukça dürüst davrandı" diyerek davetine uyup koşa koşa ABD'ye git...

 

ABD, El Bağdadi'yi öldürüp DNA testi yaparak kimliğini tespit ettikten sonra denize gömmüş doğrumu acaba! Bahoz Erdal'ın öldürüldükten 9 ay sonra hortlayıp televizyona çıktığını düşününce diyoruz ki; El Bağdadi'nin bir yerleri öldürülmüş olabilir ama söylemeye utanıyorum! Bundan sonra teröristler Mehmetçik tarafından öldürülüp leşleri orta yerde sergilenmedikçe bu tür haberlere karnımız toktur bizim!

 

Sınırımızın 10 km. ötesindeki sahipsiz topraklarda fink atan Ebubekir El Bağdadi ve Mazlum Kobani'ye bile ulaşamazken, 10 bin km. ötedeki "Meksika'dan FETÖ imamını getirdik" şeklindeki sözlerinize nasıl inanalım?

 

"Sınırın öbür tarafında iki bomba patlatır savaş başlatırım" diyerek kendilerinde ülkeleri savaşa sokma kudreti görenlerin, Mazlum Kobani'yi kulağından tutup Türkiye'ye getirmek söz konusu olunca sırra kadem basmaları, ABD'den iade talebinde bulunmak gibi işi serme girişimlerine çanak tutmaları, oldukça enteresandır...

 

El Kaide liderleri Usame Bin Laden ve El Zerkavi ile IŞİD Lideri El Bağdadi'yi öldüren ABD, neden PKK lideri Öcalan'ın öldürülmemesini şart koştu Türkiye'ye?

 

FETÖ liderini neden bir türlü öldürmüyor, bize iade etmiyor?

 

PYD lideri Mazlum Kobani'ye neden General Mazlum diyerek itibar ediyor?

 

Yoksa bu adamların liderlik yaptığı terör örgütleri üzerinden Türkiye'ye ve bölgemize yönelik operasyonları hala bitmedi mi?

 

Kim FETÖ’ye hoca efendi dediyse, kim Öcalan’a sayın dediyse, kim Barzani’yi kırmızı halıda karşıladıysa, teröristlerle otobüsün üzerinde hep birlikte halay çekenlerin ALLAH belasını versin mi?

 

Domuz ABD’nin boşaltıldı dediği bölgede şehit ve yaralılarımız var. Bunlara güven olmaz, Vurun Allah aşkına.

 


Bu haber 2974 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum