Burhan Alabaş İl Birincisi

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Burhan Alabaş il birincisi olmayı başardı.

Burhan Alabaş İl Birincisi
23 Nisan 2021 - 19:31
İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Çevrimiçi Slogan Yarışması’nda İl Birincisi Olan Öğrencimize Ödülü Verildi

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda “İstiklal Marşı’nın Kabulünün 100. Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” etkinlikleri kapsamında “On Kıta Bir Vatan, İlelebet istiklâl” temasında ”Çevrim İçi Slogan” yarışması düzenlenmişti.

Yarışma doğrultusunda komisyonlar kurulmasının akabinde yarışmaya katılan öğrencilerimiz arasından il birincisi belli oldu. Değerlendirmeler sonucunda Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Burhan Alabaş il birincisi olmayı başardı.

Öğrencimizin ödülünü Sayın Valimiz Abdullah Ayaz takdim etti. Valimiz öğrencimizi başarısı nedeniyle kutlarken, öğrencimizin başarılarının devamını diledi. Ödül töreninde öğrencimize katılım belgesi, Millî Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un kıymetli eseri Safahat ve günün anısına Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüzün hazırlattığı plaket takdim edildi.

Başarılarından dolayı öğrencimize, öğrencimizin yetiştirilmesinde emeği geçen okul idareci ve öğretmenlerimize, evladımızın kıymetli ailesine teşekkür ederiz.
Bu haber 3545 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum