Büro Memur-Sen Çankırı Şubesi Tarihi Bir Promosyon Anlaşması Yaptı

Çankırı Göç İdaresi Müdürlüğümüzde görevli personellerimiz için yetkili sendika olarak oturduğumuz banka promosyon anlaşmasında 3 yıl süre ile 8400'TL'lik...devamını okuyunuz.

Büro Memur-Sen Çankırı Şubesi Tarihi Bir Promosyon Anlaşması Yaptı
09 Mayıs 2022 - 22:10
Büro Memur-Sen Çankırı Şubesinden Rekor Banka Promosyonu Anlaşması

Çankırı İl Göç İdaresi Müdürlüğünde görevli yaklaşık 130 personelin Maaş Promosyon sürelerinin bitmesi nedeniyle, Çankırı İl Göç İdaresinde yetkili sendika olarak katılım sağlayan Büro Memur-Sen Çankırı Şube Başkanı Nihat Makas; rekor bir promosyon anlaşmasına imza attı.

Makas, "Çankırı'da çok güzel işler yapmaya devam ediyoruz, 2021 yılı Mart ayından itibaren göreve gelmemizden bu yana üyelerimizin dertleri ve sorunlarını elimizden geldiğinde çözmeye çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz, bu yıl Banka Promosyon anlaşma süresi biten Çankırı Göç İdaresi Müdürlüğümüzde görevli personellerimiz için yetkili sendika olarak oturduğumuz banka promosyon anlaşmasında 3 yıl süre ile 8400'TL'lik T.C. Çankırı Ziraat Bankası ile anlaşma yapmış bulunmaktayız, Çankırı’da alınmış en yüksek promosyon ücreti anlaşmasıdır, Malum çamur-sen promosyon dağıtarak üye mi yapılır şeklinde Memur-Sen camiamıza çamur atsada, her zaman üyesini düşünen sendika Memur-Sen Promosyonun en yüksek meblağsını alarak da sendikacılık yapmaya devam etmektedir.


Makas konuşmasına şöyle devam etti: “Bizi izlemeye devam edin diyoruz, Memur-Sen camiasının her bir ferdinin hakkını hukukunu aramaya devam edeceğiz, Çankırımızda çok başarılı işlere imza atan Göç İdaresi Müdürümüz Sayın Yusuf Keten beye de bu süreçte de katkısı yatsınamaz, her daim Göç İdaresi çalışanlarının yanında olan mesai gözetmeksizin sorunlarını dinleyen sayın müdürümüze, desteklerini sendikamızdan esirgemeyen Çankırı Göç İdaresi Müdürlüğü Personelimize, özverili şekilde çalışan Geri Gönderme Merkezinde görevli personellerimize ayrıca teşekkür etmek istiyorum, tüm Göç idaresi müdürlüğü personelimize hayırlı olmasını temenni ediyorum, sahada çalışmaya, üyelerimizin ve tüm memur camiasının sorunlarını dile getirmeye devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı. 
Bu haber 10688 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 10 Yorum
 • Özkan K.
  3 ay önce
  Sevgili başkan. Lafı uzatmadan şu söz yeter anlayana. Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde sözleri olayı özetler. İşine gücüne bak sen. Cızırtı elbette gelecek. Frekans değişiyor..
 • Recep ÖZDURAN
  3 ay önce
  "Saygı olmadan sevgi dengesini kaybeder." Özetle; Sevginin yarısı ilgiyse, diğer yarısı da saygıdır. İlgisizlik sevgiyi öldürür, saygısızlık da onu gömer ve arkasına bakmadan çekip gider. Sayın Başkanım Nihat Başkanım Biz Kurucu Genel Başkanımız merhum Mehmet Akif İNAN Hocamızın "Biz bir aileyiz" öğretisi üzerine yola devam edeceğiz hiç bir arkadaşımızı kırmadan, dökmeden her birini ailemizin bir ferdi olarak göreceğiz .Sayın Başkanım Nihat Bey sizin öncülüğünüzde yolumuz aydınlık, Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
 • Osman
  3 ay önce
  Boş tenekeden her zaman ses gelir, neden çalıştığı kurum Adliyenin tutanaklarını paylaşmıyor.
 • Türk serhat
  3 ay önce
  İşiniz gücünüz reklam başkada Bir şey yaptığınız yok. Üç buçuk senciler
 • Mehmet Ersoy
  3 ay önce
  Çankırı gibi küçük bir ilde bile İl göç idaresinde 130 memur az varsa istanbulda 30 bin vardır
 • Osman
  3 ay önce
  Başarıymış gibi aktarılması bir yana, başarıyı sahiplenmeleri de cabası, göz boyama ve algı dan ibaret bir açıklama olmuş. Anlaşmayı senidka yapıyorsa kurum bu anlaşmanın neresinde acaba.
 • Yüksel DEMİRBAŞ
  3 ay önce
  2021 yılında ve 15 Mayıs 2022 tarihine kadar yetkili sendika Türk Büro-Sen dir. Siz o masaya gözlemci olarak çağrıldınız. Promosyon dağıtırken bize üye olursanız hediye veririz dediniz mi demediniz mi, istifa ettirdiğiniz üyelere ne vaat vererek istifa ettiriyorsunuz, sözleşmeli personeli topluca nasıl ve ne şekilde üye yaptınız, bu memur kimin çamur olduğu çok iyi biliyor.
 • Nihat MAKAS
  3 ay önce
  Ne Yapsalar Boş, Yenilgi Yenilgi Büyüyen Bir Zafer Vardır Demiş Sezai Karakoç, yıllardır Çankırı tek yetkili olduğunuz iş kolunda üyenin hiçbir sorununa çözüme üretemeyen, özel gününü geçtik, hiçbir günde hatırlamayan siz, üyeden geleni üyeye hediye olarak veren Büro Memur-Sen olunca yapamadıklarınızı yaptıklarımız üzerinden karalama çabasına giren yine siz, sendikacılığı öğreneceksiniz, öğretmeye çalışacağız sizlere merak etmeyin. Bizim sosyal medyadan atışma derdinde değiliz, sendikacılık sosyal medya üzerinden atışmak değildir, 15 Mayıs Sayım tutanakları çıkınca daha çok saldıracaksınız, resmi belge ile ispatlı 76-16 gibi ezici bir üstünlükle Göç İdaresinde Yetkili sendika Büro Memur-Sendir, bir tane memur arkadaş promosyon karşılığında üye yaptık diyemez, hatta bu arkadaşlara biz sizlere ne yaptıralım diye görüş sormuştunuz nokta. Bizi İzlemeye Devam edin.
 • Mehmet
  3 ay önce
  Müdür beyden de aferini almışsın helal sana kurum değiştirildiğinde yasasın yeni Müdür.
 • Ramazan
  3 ay önce
  Acaba yetkili olarak mı gözlemci olarak mı çağrıldılar.