Çankırılı Hemşehrimiz Çağrı Çakmak Osmaniye'deki Feci Kazada Ağır Yaralandı

Çankırı nüfusuna kayıtlı Çağrı Çakmak kardeşimiz ağır yaralı olarak Osmaniye de Hastaneye kaldırılmış. Rabbim güzel yürekli ailesine bağışlasın, rabbim sağlığına kavuştursun.

Çankırılı Hemşehrimiz Çağrı Çakmak Osmaniye'deki Feci Kazada Ağır Yaralandı
30 Mart 2020 - 19:11 - Güncelleme: 30 Mart 2020 - 21:21

Çankırı nüfusuna kayıtlı Çağrı Çakmak kardeşimiz Yukarı Arastada Camcı, boyacı esnaflarımızdan Ahmet Çakmak kardeşimizin oğlu, Mahmut Çakmak kardeşimizin de yeğenidir. 

Otomobil Kamyonun Altına Girdi: 3 Ölü 2 Yaralı

Osmaniye'den acı haber! Muhammed Talha Çoban yönetimindeki otomobil Hasan K.'nin kullandığı kamyona arkadan çarparak kamyonun altına girdi. Korkunç kazada 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Yaralılar sağlık ekipleri tarafından Osmaniye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Osmaniye'de, kamyona arkadan çarpıp, altına giren otomobildeki 3 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi de ağır yaralandı.

Kaza, 30.03.2020 Pazartesi günü sabah saatlerinde, E90 yolu Düziçi turnikeleri yakınlarında meydana geldi. Muhammed Talha Çoban (28) yönetimindeki 06 EE 0601 plakalı otomobil, Yarbaşı beldesi yakınlarında, Hasan K.'nin kullandığı 41 E 5523 plakalı kamyona arkadan çarptı. Kazada kamyonun altına giren otomobildeki sürücü Muhammed Talha Çoban ile Rahime Aslı Atça ve Beste Sayıner, yaşamını yitirdi; Çağrı Çakmak (Çankırı Nüfusuna kayıtlı) ve Halil Barış Tunçbilek ise ağır yaralandı.

Sadece Çağrı Çakmak Çankırılı diğerlerini tanımıyoruz.

Çağrı Çakmak’ın dükkân komşum ve Yukarı Arasta Camcı esnaflarından Ahmet Çakmak kardeşimizin Oğlu, Mahmut Çakmak kardeşimizin yeğeni Çağrı Çakmak kardeşimiz olduğu bilgilerini edinebildik.

Osmaniye’de meydana gelen kazada hayatını kaybeden, ağır yaralanan vatandaşların, Kadirli nüfusuna kayıtlı Muhammed Talha Çoban ile birlikte Çoban’ın Kadirli ilçesinde ki ailesinin yanına ziyarete gelirken kazanın meydana geldiği bilgileri öğrenildi.

Çankırı nüfusuna kayıtlı Çağrı Çakmak kardeşimiz ağır yaralı olarak Osmaniye de Hastaneye kaldırılmış. Rabbim güzel yürekli ailesine bağışlasın, rabbim sağlığına kavuştursun. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar.Çankırı Attarlar Çarşısı, Yukarı Arasta da Camcı, Boyacı esnaflarımızdan Ahmet Çakmak'ın oğlu, Mahmut Çakmak kardeşimizin yeğeni Çağrı Çakmak.
  

Bu haber 17527 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum